شاختار 2 - 1 سيتي؛ اولين شکست فصل تيم گوارديولا
شماره خبر : 141480
شاختار موفق شد با برتري 1-2 برابر سيتي صعود خود به دور بعدي را قطعي کند.
 شاختار با کسب تساوي نيز مي توانست صعود خود را قطعي ساز اما دست به کار بزرگي زد و اولين شکست فصل تيم گوارديولا را رقم زد.

 

بازي با برتري شاختار آغاز شد و اين تيم از همان ابتدا به سمت دروازه سيتي حمله کرد. در دقيقه 18 اولين بخت اين تيم با ضربه تايسون شکل گرفت که ادرسون واکنش خوبي نشان داد.

 

 

 

 

اما حملات ميزبان جواب داد و اين تيم در دقيقه 26 با ضربه مواج و فوق العاده برنارد از گوشه محوطه موفق شد دروازه ادرسون را باز کند.

 

لحظاتي بعد باز هم اين برنارد بود که دروازه سيتي را تهديد کرد اما اين بار ضربه او با عکس العمل ادرسون همراه بود.

 

اما در دقيقه 33 اسماعيلي روي پاس مارلوس با دروازه سيتي تک به تک شد و بعد از جا گذاشتن ادرسون با ضربه اي تمام کننده زننده گل دوم تيمش لقب گرفت.

 

 

 

 

 

در دقيقه 39 و 41 سيتي 2 فرصت گلزني داشت که ضربه گوندوغان ابتدا با مهار پياتوف همراه شد و در ادامه گابريل در موقعيت تک به تک برابر گلر شاختار ناکام ماند تا نيمه اول با برتري 0-2 ميزبان به پايان برسد.

 

با شروع نيمه دوم سيتي براي جبران وارد ميدان شد و در دقيقه 55 مي توانست به گل اول برسد اما فرناندينيو و برناردو سيلوا برابر پياتوف ناکام ماندند.

 

در ادامه باز هم شاختار بر جريان بازي مسلط شد و در دقيقه 74 با ضربه ايستگاهي راکيتسکي مي توانست به گل سوم برسد اما ادرسون واکنش خوبي نشان داد.

 

در دقيقه 79 سيتي صاحب فرصتي فوق العاده براي گلزني شد اما ضربات گابريل و دياز در دو مرحله راهي به دروازه نيافت.

 

در دقيقه 90 سيتي صاحب يک ضربه پنالتي شد که آگوئرو  آن را تبديل به گل کرد اما در ادامه جريان بازي آرام شد تا نهايتا شاختار 0-2 سيتي را مغلوب کرده و بعد از اين تيم به عنوان تيم به جمع 16 تيم نهايي راه يابد.

ارسال در: پنجشنبه 16 آذر ساعت 01:23 (1396/9/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن