گروه F ليگ قهرمانان؛ ناپولي به ليگ اروپا رفت
شماره خبر : 141482
از گروه F رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا در هفته ششم، ناپولي در خانه فاينورد شکست خورد و به ليگ اروپا رفت. شاختار دونتسک هم توانست با نتيجه 2-1 منچسترسيتي را شکست دهد.

با اين نتايج منچسترسيتي با پانزده امتياز، شاختار با دوازده امتياز و ناپولي و فاينورد به ترتيب با هفت و يک امتياز در رده سوم و چهارم قرار گرفتند. 

 در ديدار فاينورد و ناپولي که از ساعت23:15 در ورزشگاه کويپ برگزار شد، ناپولي نتوانست فاينورد را شکست دهد و با نتيجه 2-1 شکست خورد . در نيمه اول ناپولي توانست خيلي سريع در دقيقه دو توسط زلينسکي به گل برسد و اميد هاي ناپولي را براي صعود زنده نگه دارد. اما در دقيقه سي و سه يورگنسن مهاجم فاينورد گل مساوي را به ثمر رساند تا نيمه اول با همين نتيجه به پايان برسد.

همشيک

در نيمه دوم نيز بازي متعادل دنبال شد و فاينورد نيز از دقيقه هشتاد و چهار ده نفره شد و در ادامه تيم ميزبان توانست در دقيقه نود و يک به گل برسد، تا فاينورد تنها پيروزي خود در اين فصل از ليگ قهرمانان را کسب کرده باشد.

 

در ديگر ديدار اين گروه، منچسترسيتي مهمان شاختار دونتسک اوکراين بود. در اين بازي پپ گوارديولا به بسياري از نفراتش استراحت داده بود و به دليل اينکه صعود خود را از هفته قبل قطعي کرده بود، فشار زيادي نياورد. در نيمه اول شاختار توانست توسط برنارد در دقيقه بيست و شش دروازه ادرسون را باز کند. شش دقيقه بعد نيز اسماعيلي موفق روي پاس عمقي و زيبا مارلوس و همچنين خروج اشتباه ادرسون براي بار دوم به گل برسند. نيمه اول با نتيجه 2-0 به نفع ميزبان به پايان رسيد. 

شاختار دونتسک

در نيمه دوم دو تيم فشار زيادي به يک ديگر وارد نکردند و از نتيجه به دست آمده به نوعي راضي بودند. فقط آگوئرو در آخرين ثانيه ها توانست از روي نقطه پنالتي اختلاف را به حداقل برساند. با اين نتيجه شاختار به همراه منچسترسيتي به دور يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا راه پيدا کردند.

ارسال در: پنجشنبه 16 آذر ساعت 01:29 (1396/9/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن