احتمال جريمه سنگين ميلان از سوي يوفا
شماره خبر : 141499
نشريات معتبر ايتاليا مدعي شدند که باشگاه ميلان احتمالا با محروميتي از سوي کميته فيرپلي مالي روبرو خواهد شد.

ميلان در تابستان از پرهزينه ترين تيم‌هاي اروپا بود و بازيکنان متعددي را به خدمت گرفت. آنها گزارشي از عملکرد مالي خود به کميته فيرپلي مالي يوفا ارائه کردند و در اين گزارش به توضيح درباره درآمدها و هزينه هايشان پرداختند. با اين حال يوفا اين گزارش را رد کرده و مدعي شده که توضيحات ارائه شده توسط باشگاه ميلان کافي نبوده است.

 

 

 

طبق ادعاي گاتزتا، مارکو فاسونه در تابستان، برنامه اي 150 صفحه اي از هزينه هايي که انجام شده و درآمدها به يوفا ارائه کرده بود. يوفا اين برنامه را رد کرده بود و مدعي شده بود که هزينه هاي باشگاه بيش از حد بالا بوده است. ماه گذشته نيز برنامه اي جايگزين از سوي باشگاه ميلان ارائه شد که بار ديگر يوفا آن را رد کرده و خواستار اطلاعات بيشتري درباره يونگ هونگ لي شده است.

 

از همين رو، اين احتمال وجود دارد که يوفا جريمه اي سنگين براي ميلان در نظر بگيرد و اين باشگاه از نقل و انتقالات محروم شود. همچنين شايعات حاکي از آن است که شايد باشگاه ايتاليايي، از حضور در رقابت هاي اروپايي نيز محروم شود. تصميم گيري در اين رابطه در بهار انجام خواهد شد و ميلان فعلا فرصت دارد جلوي اين محروميت را بگيرد.

ارسال در: پنجشنبه 16 آذر ساعت 13:21 (1396/9/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن