پاسخ باشگاه تراکتورسازي به بيانيه ذوب‌آهن: بيان عبارات سخيف مايه تأسف جامعه ورزش است!
شماره خبر : 141578
باشگاه تراکتورسازي در بيانيه‌اي، پاسخ بيانيه باشگاه ذوب‌آهن عليه کاظم محمودي را داد.

باشگاه ذوب‌آهن ظهر امروز (شنبه) با انتشار يک بيانيه تند، صحبت‌هايي را عليه کاظم محمودي، سرپرست تيم تراکتورسازي مطرح کرد. پس از اين بيانيه حالا باشگاه تراکتورسازي هم با انتشار بيانيه‌اي نسبت به اين صحبت‌ها واکنش نشان داد. در اين بيانيه آمده است:

«متأسفانه موضوع انتقال قانوني سه بازيکن سرباز به باشگاه تراکتورسازي در روزهاي گذشته با واکنش‌هاي نامناسب و غيرحرفه‌اي همراه بوده که فضاي ملتهبي در رسانه‌ها ايجاد کرده است. سياست باشگاه تراکتورسازي در اين روزها خويشتنداري و پرهيز از مقابله به مثل در تقابل با اين رفتارهاي سبک و نامتعارف بوده، اما با اين وجود انتشار برخي اخبار و ادعاهاي کذبي همچنين نشر اکاذيب منجر به پاسخگويي سرپرست محترم تيم فوتبال بزرگسالان و پيشکسوت باسابقه تراکتورسازي، ‌جناب آقاي کاظم محمودي شد. بيان حقايق از جانب ايشان ظاهراً به مذاق آقايان خوش نيامده و طبق روال مرسوم خود، اقدام به برخوردي غيراخلاقي و غيرحرفه‌اي از طريق انتشار بيانيه‌اي سخيف و شامل بر اکاذيب متعدد و مطالب بي‌ربط کرده‌اند.

شخصيت حقيقي کاظم محمودي با سبقه روشن در فوتبال کشور نيازي به تعريف، تمجيد و حمايت نداشته و نخواهد داشت، اما باشگاه تراکتورسازي در جايگاه دفاع از شخصيت حقوقي يک پيشکسوت با اخلاق و متعصب و همچنين سرپرست وظيفه‌شناس اين مجموعه لازم مي‌داند به برخي نکات و موضوعات در اين خصوص اشاره کند.

اولاً:
مايه تأسف است که يک باشگاه به ظاهر فرهنگي ورزشي در يک بيانيه سخيف و سرشار از هتاکي و اکاذيب با چنين ادبياتي به يک شخصيت شناخته شده در فوتبال کشور توهين مي‌کند. بر همين اساس، باشگاه تراکتورسازي با توجه به استمرار اين رفتار نامتعارف و نادرست همچنين تکرار و تأکيد بر انتشار اخبار دروغ و غيرواقعي، اقدام قانوني و اقامه دعوا پيرامون تهمت‌هاي ناروا و نشر اکاذيب را حق مسلم خود مي‌داند.

ثانياً:
کاظم محمودي، پيشکسوت و سرپرست بااخلاق فوتبال کشور از کارنامه روشني در دو دهه اخير برخوردار است. او با بيش از 15 سال سابقه حضور در باشگاه تراکتورسازي به‌عنوان بازيکن و مربي نيازي به استفاده از رانت براي نشستن در جايگاه سرپرستي تيم بزرگسالان اين باشگاه نداشته و در اثبات علاقه قلبي خود به باشگاه محبوبش پس از سال‌ها خدمت در جايگاه بازيکن و مربي در فصل جاري به‌عنوان سرپرست در کنار تراکتورسازي حضور دارد که البته انتخاب و معرفي مديران و مسئولان بخش‌هاي مختلف تراکتورسازي، طبيعتاً تنها به حوزه مديريت باشگاه مرتبط است و ارتباطي به هيچ شخص يا مجموعه حقيقي يا حقوقي ديگري نداشته و نخواهد داشت. خشم آقايان از مصاحبه صريح و شجاعانه محمودي در قبال حقايقي است که آنان را چنين بي‌تاب کرده و در مقام پاسخگويي چاره‌اي به‌جز هتاکي و بي‌احترامي و بيان چنين موضوعات بي‌ربطي نداشته‌اند!

ثالثاً:
مصاحبه اخير آقاي کاظم محمودي با هماهنگي و موافقت کامل باشگاه، در راستاي شفاف‌سازي و همچنين تکذيب دروغ‌هاي محرز و مبين طرف مقابل صورت گرفته، نه در راستاي شهرت‌طلبي و مطرح شدن در رسانه‌ها. در واقع اهالي فوتبال به خوبي مي‌دانند شخصي که سابقه حضور در فينال ليگ قهرمانان آسيا و صدها مسابقه مهم و معتبر داخلي را داشته طبيعتاً براي مطرح شدن و شناخته شدن نيازي به انجام مصاحبه در رسانه‌ها ندارد. بيان چنين عبارات سخيفي در يک بيانيه رسمي به راستي مايه تأسف براي جامعه ورزش کشور به شمار مي‌رود.

رابعاً:
با توجه به اينکه موضوع انتقال قانوني سه بازيکن به باشگاه تراکتورسازي در حال نهايي شدن بوده و اين باشگاه نيز مايل به ايجاد تنش و حاشيه در خصوص اين انتقال نيست، بدين‌وسيله اعلام مي‌شود اين موضوع از نظر باشگاه شايسته پيگيري و استمرار منازعات رسانه‌اي دوجانبه نبوده و همچون گذشته از اين پس باشگاه تراکتورسازي علاقه‌اي به پاسخگويي به ادعاهاي دروغين و پوچ نخواهد داشت، اما در صورت ادامه اين روند از طريق مراجع قانوني نسبت به پيگيري موضوع اقدام مي‌کند».

ارسال در: شنبه 18 آذر ساعت 17:09 (1396/9/18)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن