خوش بيني بازيکن سابق تيم ملي به موفقيت شاگردان کي روش در جام جهاني
شماره خبر : 141596
فريدون زندي يکي از هافبک هاي تيم ملي در جام جهاني 2006 در خصوص گروه تيم ملي در جام جهاني 2018 اظهار نظر کرده در شرايطي که او به عملکرد تيم ملي در اين رقابت ها خوشبين است.

فريدون زندي يکي از هافبک هاي تيم ملي در جام جهاني 2006 در خصوص گروه تيم ملي در جام جهاني 2018 اظهار نظر کرده در شرايطي که او به عملکرد تيم ملي در اين رقابت ها خوشبين است.

زندي با اشاره به گروه ايران توضيح داد: در اين گروه سخت شانس ما اين است که بازي اول با مراکش است من خودم زماني که بازي مي‌کردم مي‌ديدم که تيم‌هاي ديگر چه فکري مي‌کنند. مثلا اگر اسپانيا، پرتقال را شکست داد اين تيم به شدت تحت فشار قرار مي‌گرفت. ما شانس کوچکي براي صعود داريم اما بايد بازي اول را ببريم و از اين لحاظ ايران تحت فشار است چون اگر برنده نشود کار خيلي سخت مي‌شود.

زندي با اشاره به وضعيت تيم ملي اسپانيا گفت: اميدوارم اسپانيا مثل چند سال گذشته بازي کند وقتي تک تک بازيکنان آنها را مي‌بينيم خيلي قوي هستند و ستاره‌هاي بزرگي دارند اما از نظر هماهنگي خيلي خوب نيستند.

زندي در خصوص مصاف با پرتغال گفت: پرتغال قهرمان اروپا شده شايد به قشنگي گذشته فوتبال بازي نکند اما در نتيجه گيري موفق است. زمان ما دکو، فيگو، پائولتا در اين تيم بازي مي‌کردند اما پرتغال زياد مهم نبود اما الان بازي تيمي آنها خيلي بهتر شده است.

زندي همچنين با اشاره به نقطه ضعف تيم ملي توضيح داد: همين که تيم ملي کم گلزني مي‌کند اينکه اگر ايران گل اول را بخورد از حريف عقب بيفتد آن وقت چه کار مي‌کند البته اين را هم بگويم من در اين چند سالي که در ايران بودم متوجه شدم که شما فرهنگي داريد که بر اساس آن وقتي تيم عقب مي‌افتد بازيکن دوست دارد هر چه زودتر از اين وضعيت خارج شود و همين باعث مي‌شود که بي‌دليل انرژي هدر بدهد.

ارسال در: يکشنبه 19 آذر ساعت 01:23 (1396/9/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن