شانس حاج‌صفي براي المپياکوسي‌ شدن بيشتر شد
شماره خبر : 141608
با اعلام موضع رسمي مانوليس براي ماندن در تيم پانيونيوس شانس انتقال احسان حاج‌صفي، ملي‌پوش ايراني اين تيم براي انتقال به المپياکوس بيشتر شد.

به نقل از سايت خبري باشگاه پانيونيوس يونان، مانوليس در واکنش به قرار داشتن نام او و احسان حاج‌صفي در فهرست نقل‌وانتقالات زمستاني المپياکوس گفت: مدت حضور قرضي‌ام در تيم پانيونيوس تا پايان فصل جاري سوپر ليگ يونان است و پس از آن به المپياکوس بايد بازگردم. من از آغاز فصل در پانيونيوس هستم و مي‌خواهم بهترين بازي‌هايم را براي اين تيم به نمايش بگذارم. اين را هم مي‌دانم که تا پايان فصل در تيم پانيونيوس مي‌مانم.

با اين اظهارنظر رسمي مانوليس، باشگاه المپياکوس به جاي بازگرداندن بازيکن قرضي خود سعي در جذب احسان حاج‌صفي، ملي‌پوش ايراني تيم پانيونيوس خواهد داشت. بازيکني که در طول فصل جاري سوپر ليگ يونان تحت‌نظر المپياکوسي‌ها قرار گرفته و مدير فني اين تيم شنبه گذشته با حضور در ورزشگاه نيوازميرنا به دقت محو بازي حاج‌صفي شد.

تيم المپياکوس براي رفع ضعف خود در جناح چپ دفاعي تصميم به جذب احسان حاج‌صفي دارد و انتظار مي‌رود به زودي باب مذاکره با سران باشگاه همشهري خود آغاز کند. هم‌اک

نون کريم انصاري‌فرد، ملي‌پوش ايراني در خط حمله تيم المپياکوس بازي مي‌کند.

ارسال در: يکشنبه 19 آذر ساعت 16:28 (1396/9/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن