چرا برانکو به بيرانوند استراحت نداد؟
شماره خبر : 141799
پرسپوليس در اين فصل سه دروازه بان دارد اما حتي در بازي برابر تيم بادران در جام حذفي برانکو بازهم از بيرانوند استفاده کرد تا نشان دهد دروازه بان مورد اعتمادش او است.

پرسپوليس با ترکيبي متفاوت در بازي با بادران به ميدان رفت اما در برخي از پست ها همان بازيکنان اصلي را به خدمت گرفت. عليرضا بيرانوند، شجاع خليل زاده، کمال کاميابي نيا، علي عليپور، منشا و وحيد اميري بازيکنان اصلي پرسپوليس بودند که در بازي با بادران هم در ترکيب پرسپوليس به ميدان رفتند.

بيرانوند کماکان شماره 1

عليرضا بيرانوند در ماه هاي اخير چالش هاي کمي را با پرسپوليس پشت سر نگذاشته است؛ اما او هميشه دروازه بان اول پرسپوليس بوده است. حتي در بازي با صنعت نفت و بادران که به نظر مي رسيد برانکو ممکن است به برخي از بازيکنان اصلي اش استراحت بدهد او کماکان دروازه بان پرسپوليس بود. اين در حالي است که پرسپوليس دو دروازه بان ديگر به نام بوژيدار رادوشوويچ و ابوالفضل درويش وند را در اختيار دارد که در اين دو سال اخير خيلي کم و از روي اجبار فرصت بازي پيدا کرده اند.

پاسخ برانکو

اين خبر از اردوهاي پيش از بازي هاي پرسپوليس مقابل صنعت نفت و بادران منتشر شده است که برانکو اجازه بازي نکردن به بيرانوند را نداده است. گفته مي شود بيرانوند که ماه هاي پرفشاري را پشت سر گذاشته پيش از اين دوبازي و به طور جدي تر قبل از بازي با بادران از سرمربي تيمش مي خواهد که به او براي اين بازي ها استراحت بدهد؛ اما برانکو فقط يک پاسخ به او مي دهد: NO. اين پاسخ را ايگور پاناديچ مربي گلرهاي پرسپوليس هم تکرار مي کند تا او بار ديگر درون دروازه پرسپوليس قرار بگيرد.

سه دروازه بان و يک گزينه

حضور يک دروازه بان خارجي به نام بوژيدار رادوشوويچ در پرسپوليس اين ذهنيت را به وجود آورد که اين تيم از دو دروازه بان خوب و تقريبا همسطح استفاده مي کند. حتي جذب ابوالفضل درويش وند که دروازه بان تيم ملي جوانان ايران هم بود باعث شد تا اين اميدواري به وجود بيايد که پرسپوليس مي تواند در آينده از او به عنوان يکي از دروازه بانان موثرش استفاده کند؛ اما روند موجود بيانگر اين است که پرسپوليس تمام اتکايش به بيرانوند است. در روزهايي که بيرانوند کم پرسپوليس و خودش را اذيت نکرد نيز برانکو هرگز تن به استفاده از بوژيدار رادوشوويچ دروازه بان هم وطنش نداد. برانکو که هميشه به جوانان نگاه ويژه اي دارد به درويش وند هم هرگز ميدان نداد. در روزهايي که رابطه بين هواداران پرسپوليس و بيرانوند شکرآب شده بود نيز اين انتظار وجود داشت بيرانوند حداقل يک بازي روي نيمکت بنشيند؛ اما اين اتفاق رخ نداد.

تمديد به شرط تمديد

بوژيدار رادوشوويچ دروازه بان کروات پرسپوليس اعلام کرده است که در صورتي قراردادش را تمديد مي کند که برانکو نيز قراردادش را تمديد کند. هرچند پرسپوليس هنوز نمي تواند بازيکني جذب کند و محروم است؛ اما آيا در صورت تمديد قرارداد با برانکو آيا بهتر نيست دروازه باني در پرسپوليس حضور داشته باشد که در صورت نبود بيرانوند بتواند به قول معروف کار را در بياورد و البته اعتماد برانکو را نيز به دست بياورد؟

ارسال در: شنبه 25 آذر ساعت 12:05 (1396/9/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن