حکم علي کريمي صحت داشته باشد، خلاف قانون عمل کرده‌اند
شماره خبر : 141802
مالک باشگاه نفت تهران گفت: اگر حکم کميته تعيين وضعيت در مورد محکوميت باشگاه نفت به دادن غرامت به علي‌کريمي و کادرفني او صحت داشته باشد اين کميته خلاف قانون عمل کرده است.

حميدرضا جهانيان در مورد اينکه کميته تعيين وضعيت فدراسيون فوتبال اين باشگاه را به پرداخت غرامت 2 ميلياردي به علي کريمي و همچنين کادر فني وي محکوم کرده، اظهار داشت: ما نه علي کريمي و نه کادر فني او را اخراج کرده، نه آنها را محروم يا قرادادشان را فسخ کرديم بلکه در همان زمان از آنها خواستيم در کنار درخشان به کار خود در کادر فني تيم نفت ادامه دهند ضمن اينکه او پيامکي داد که ديگر در تمرين تيم حضور پيدا نخواهد کرد.

وي افزود: ما اين مدارک و مستندات را در اختيار فدراسيون فوتبال قرار داديم بنابراين نمي‌دانم کميته تعيين وضعيت فدراسيون فوتبال بر چه اساسي و بدون اينکه نماينده حقوقي ما را فرا بخواند تا دفاعيات ما را شنيده و مستندات مارا ببينند چنين حکمي داده‌ است.

مالک باشگاه نفت تصريح کرد:حتي هيچ ابلاغي در مورد شکايت علي کريمي به ما نرسيده تا نماينده حقوقي ما در کميته تعيين وضعيت حضور پيدا کند اگر اين موضوع درست باشد اين کميته خلاف قانون عمل کرده و از مجاري قانوني پيگيري خواهيم کرد.

جهانيان در مورد اينکه آيا با حميد درخشان در نيم فصل دوم ادامه همکاري خواهيد داد، اظهار داشت: پس از تمرين امروز (شنبه) جلسه‌اي با درخشان خواهيم داشت که قرار است در مورد نحوه همکاري و پيشنهاداتي که به او داده‌ايم و همچنين عملکرد و نتايج تيم صحبت کنيم. اگر به جمع بندي برسيم که هيچ واگرنه تصميم ديگري خواهيم گرفت. تا 48 ساعت آينده تصميمات مهم و اتفاقات زيادي در باشگاه نفت خواهد افتاد.

وي در مورد حضور پيدا نکردن هاشم بيک‌زاده، محسن بنگر و احمد آل‌نعمه در تمرينات اين تيم گفت: بنگر و آل نعمه مصدوم هستند اما با تلاشي که کادر پزشکي مي‌کنند تا قبل از بازي با سپيدرود در تمرينات تيم حضور پيدا مي‌کنند. بيک‌زاده را هم درخشان در اختيار باشگاه قرارداده که همانطور که گفتم تا 48 ساعت آينده در مورد موضوعات مختلف از جمله وضعيت اين بازيکن تصميم‌گيري مي‌کنيم.

ارسال در: شنبه 25 آذر ساعت 15:11 (1396/9/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن