يک شروع دو باره براي برانکو و تيمش
شماره خبر : 142239
روزنامه مارکا اسپانيا تيتر جالبي در روز گذشته داشت . سر عنوان اين نشريه پر تيراژاين بود که " در مادريد کسي به از دست دادن عنوان قهرمان لا ليگا باور ندارند و در بارسلونا هم کسي به بردن قطعي آن "

تورج عاطف


اين عنوان  تنها يک واقعيت را نشان مي دهد  که آمارها و ارقام و اعداد در فوتبال قابل استناد نيستند . مبارزه و رفع اشکالات و تقويت برتري ها  تا آخرين روز ليگ ادامه دارد.
پرسپوليس برانکو  داراي خصلتهاي منحصر به فردي شده است به گونه اي که تکرار موفقيت هاي اين تيم حالا عادي شده است . پرسپوليس اختلاف امتيازات خود را بيشتر مي کند  . اين تيم پس از يک نبرد 120 دقيقه اي درفاصله چند روز در  مقابل تيم بسيار قدرتمند فولاد اهواز در شهر اهواز در دقيقه 89 بازي  برده را با اشتباه محرز دروازه بانش  به تساوي مي رساند. اين تيم با تيم دوم جدول 8 امتياز اختلاف امتياز دارد . اين تيم بهترين خط حمله و دفاع و بيشترين برد و کمترين باخت و آقاي گل بازي ها و سلطان پاس را در تيمش دارد  اما  باز هم توقع از اين تيم بيشتر است . پرسپوليس به آمارها نگاه نبايد بکند زيرا راه طولاني است و رقبا هر روز قوي تر مي شوند . امروز فولاد داراي قدرت بيشتري است استقلال با شفر حالا فوتبال  زيبا و هدفمندبازي مي کند و تيمهائي چون پيکان و سايپا و ذوب آهن و تراکتور سازي ... دوان دوان مي آيند و مشکل بعدي پرسپوليس اين است که تقويت نمي تواند بشود و بيشترين بازي را انجام داده است و قوانين عجيب و غريب چون مشکل احمد نور الهي است  اما پرسپوليس بايد به حرکت تيمي خود سرعت بخشد بخصوص اين روزها که مشکل تازه اي هم به سراغ اين تيم آمده است . پرسپوليس برانکو تيمي بوده است که دو خصوصيت مهم داشت
1/ کم گل مي خورد
2/ وقتي گل اول را مي زند قادر به دفاع از آن است
اين دو خصيصه در بازي هاي بادران و نفت آبادان و فولاد اهواز نقض شدند . پرسپوليس در هر سه بازي گل اول را زد اما نتوانست اندوخته خود را حفظ کند وفقط در بازي با بادران موفق به زدن گل دوم شد.مشکل ديگر پرسپوليس گلهاي مشابه اي است که مي خورد. پرسپوليس در سه بازي اخير خود سه گل در محوطه شش قدم مي خورد . دو گل از ضربات کرنر و يک گل از يک سانتر .
پرسپوليس در  روز جمعه مي تواند شروع دو باره اي داشته باشد ؟آيا اين تيم مي تواند با رفع اشکالاتش به قطار در حال پيشروي اش سرعت بهتري دهد ؟ به انتظار مي نشينيم

ارسال در: پنجشنبه 7 دي ساعت 22:14 (1396/10/7)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن