کعبي: کريمي نياز به توصيه من ندارد
شماره خبر : 142385
کاپيتان تيم فوتبال سپيدرود گفت: علي کريمي آنقدر بزرگ هست که نيازي به توصيه من براي حضور در تيم سپيدرود نداشته باشد.

حسين کعبي درباره شرايط تيم فوتبال سپيدرود رشت اظهار داشت: خوشبختانه شرايط تيم سپيدرود بسيار خوب شده و حالا بازيکنان مي‌توانند با نگاه جديدي به آينده اين تيم اميدوار باشند. ما نه تنها ديگر دغدغه بقا در ليگ نداريم بلکه با شرايط جديد به صعود به رده‌هاي بالاي جدول فکر مي‌کنيم.

وي در خصوص انتخاب علي کريمي بعنوان سرمربي تيم سپيدرود بيان داشت: کريمي مي‌تواند انتخاب خيلي خوبي براي سپيدرود باشد. علي کريمي را سال‌هاي زيادي است که مي‌شناسم و همواره با او ارتباط خيلي خوبي داشتم. سالها در تيم ملي و بعد از آن در استيل آذين با هم همبازي بوديم. اغراق نيست اگر بگويم خيلي چيزها از علي کريمي ياد گرفتم. چه مسائل فني در فوتبال و چه حتي مسائل غير فني. بزرگترين خصلت خوب علي کريمي اين است که خودش آنقدر بزرگ است که به هيچ فوتباليستي باج نمي‌دهد و اين به سود تيم ما است.

کاپيتان سپيدرود در خصوص خبر مربوط به توصيه او به مالک جديد باشگاه براي انتخاب علي کريمي بيان داشت: از اساس اين شايعه را تکذيب مي‌کنم. من با علي کريمي خيلي دوست هستم و حتما اگر از من درباره ايشان سئوال مي‌شد خيلي مثبت با آن برخورد  مي‌کردم. اما موضوع اينجاست که علي کريمي آنقدر بزرگ هست که نيازي به توصيه من و امثال من نداشته باشد. بنده خودم را در حدي نمي‌دانم که بخواهم براي علي کريمي توصيه کنم.

کعبي همچنين با اشاره به بازي هفته هجدهم تيم سپيدرود مقابل گسترش فولاد گفت: در ليگ هيچ تيم ضعيفي نداريم. گسترش هم تيم خيلي خوبي است که هفته گذشته در خانه خودش شکست خورده است و براي جبران مافات به رشت مي‌آيد. اين تيم بعد از حضور فيروز کريمي شکل خوبي گرفته و ساختار دفاعي‌اش بسيار تقويت شده است. تيم آناليز سپيدرود نقاط ضعف و قوت اين تيم را شناسايي کرده است و ما سعي مي کنيم از اين بازي خانگي حداکثر امتيازات ممکن را بگيريم.

بازيکن باتجربه تيم سپيدرود در ادامه بيان داشت: ما روي اين بازي و همه بازي‌هاي خانگي‌ خود روي هوادارانمان حساب کرديم و اميدوارم اولين بازي با مالک و سرمربي جديد با حمايت هواداران و يک پيروزي با ارزش خانگي توام شود.

وي با اشاره به حضور جواد تن زاده بعنوان مالک جديد باشگاه تصريح کرد: با حضور ايشان تيم ديگر دغدغه هاي معمول را ندارد. ما ديگر دغدغه سفر، لباس، بليت، هتل و ... را نداريم وحالا بازيکنان مي‌توانند با خيالي آسوده تنها به مستطيل سبز  فکر کنند.

ارسال در: سه شنبه 12 دي ساعت 15:01 (1396/10/12)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن