آقاي مدير! مديريت نياز به چاقو ضامن دار ندارد
شماره خبر : 142581
تورج عاطف


فوتبال دوستان جهان سرانجام يک نقل و انتقال بزرگ ديگر را ديدند. انتقال نيمار در تابستان خبر بزرگي بود انتقالي که بارسلونا از ان انقدر سود مالي برد که توانست با در آمدهاي ديگرش دو ستاره جوان و خوش آتيه را به نيوکمپ بکشاند و حالا دمبله ستاره اسبق دورتموند را در کنار کوتينيو ستاره ليورپول دارد. شايد اين نقل و انتقال از بعد احساسي براي طرفداران بارسا و پاري سن ژرمن و دورتمند و ليورپول شادي و ناراحتي به ارمغان آورده باشد اما بي ترديد باشگاه ها و مديران برندگان اين معاملات و در نتيجه طرفداران باشگاه هايشان را خوشحال مي کنند زيرا مديريت  به شرط قانون و برنامه ريزي وجود دارد.
اما در ميان اين نقل و انتقالها شاهد حضور مهدي طارمي در قطر هستيم بازيکني که با نا اگاهي مديران اسبق عامل و نقل و انتقال و هييت مديره فعلي باعث شد تيم محکوم به محروميت از دو پنجره نقل و انتقال شود ووقتي از سرپرست باشگاه در مورد طارمي پرسيده مي شود که با سو مديريت اجازه يافت در تمرينات پيش فصل  بد از شاهکار فصل پيشش دير حاضر شود پاسخ جالبي از گشتاسبي مي شنويم که” با زور چاقو نمي توانيم طارمي را نگاه داريم!”
براستي مديريت ما به شرط چاقو ضامن دار است؟ چگونه از ويترين حضور پرسپوليس در ليگ قهرمانان به اين راحتي  بازيکناني چون سروش رفيعي و طارمي بهره مي گيرند اما منافعي براي باشگاهي وجود ندارد که غرق در بدهي  و بي امکاناتي است؟
فوتبال دولتي و با مديران دولتي هيچگاه بهره وري ليورپول و دورتموند و ... نمي تواند داشته باشد چون هيچکس نه حسابي از امثال مديران چاقويي مي خواهد و نه تکرار  انها متوقف مي شود

ارسال در: دوشنبه 18 دي ساعت 19:33 (1396/10/18)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن