برانکو: از حمايت هواداران و اعتماد باشگاه خوشحالم
شماره خبر : 142655
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در هنگام امضاي قرارداد جديد خود گفت: از حمايت هواداران و اعتماد باشگاه خوشحالم. از هواداران، از عشقي که به تيم و باشگاه خود مي‌ورزند تشکر مي‌کنم و مي‌خواهيم شادي و نشاط بيشتري را به آنها تقديم کنيم.

برانکو ايوانکوويچ در گفت‌وگو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: در اين لحظه از اينکه مي‌توانم همکاري خودم را همچنان با پرسپوليس ادامه بدهم و همچنان با بهترين هواداران دنيا باشم، بسيار خوشحال هستم. تصور تکرار روزهاي بسيار خوب آينده، هيجان خاصي را در همه ما ايجاد مي‌کند.

وي ادامه داد: من از حمايت هواداران و اعتمادي که باشگاه به من نشان داده است به خصوص از آقاي گرشاسبي تشکر مي‌کنم و انتظار من و همه پرسپوليسي‌ها اين است که همگي در کنار هم و در کنار آقاي گرشاسبي و اعضاي محترم هيأت مديره بيش از پيش تلاش کنيم و شاهد رشد و توسعه بيشتر پرسپوليس باشيم. ما اين دوران خوب را با قدرت بيشتري ادامه خواهيم داد تا به بهترين هواداران دنيا، شادي، نشاط و شور بيشتري را هديه کنيم.

برانکو در پايان افزود: من از هواداران به خاطر تمام حمايت‌ها و عشقي که به پرسپوليس ارزاني مي‌کنند، تشکر مي‌کنم و اميدوارم پاسخگوي محبت آنها باشم.

ارسال در: چهارشنبه 20 دي ساعت 18:25 (1396/10/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن