بن بست در مذاکرات با باشگاه قطري / طارمي با الغرافه توافق نکرد
شماره خبر : 142667
مهدي طارمي بر سر قراردادش با باشگاه الغرافه توافق نکرده و باشگاه پرسپوليس هم تمايلي به بازگشت وي ندارد.مهدي طارمي مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس دو روز پيش راهي قطر شد و ديروز در باشگاه الغرافه تست پزشکي را داد. او قرار بود امروز مراسم معارفه اش در حضور رسانه ها برگزار شود اما چنين اتفاقي رخ نداد.


حالا از قطر خبر مي رسد طارمي بر سر بندهاي پينشهادي قراردادش با الغرافه توافق نکرده است. احتمال اينکه طارمي به دليل اينکه تمايل به بازي در اروپا دارد بر سر اين بندي که پس از جام جهاني بتواند با پرداخت 500 هزار دلار به تيم اروپايي منتقل شود به مشکل خورده باشد وجود دارد.

در پرسپوليس هم تمايلي به بازگشت طارمي وجود ندارد چراکه باشگاه به الغرافه نامه زده و نگران است ماجراي ريزه اسپور تکرار شود.

طارمي مردد است و اين نشان مي دهد او همچون گذشته تمايل چنداني به بازي در تيم هاي عربي ندارد. بايد ديد اين گره کور طارمي، پرسپوليس و الغرافه چگونه بازي خواهد شد.

باشگاه پرسپوليس هم در شرايطي طارمي را راهي الغرافه کرد که بر سر مبلغ رضايتنامه توافق قطعي نشده بود.  پيشنهاد الغرافه صدور رضايتنامه با 520  هزار دلار بود و اصرار پرسپوليس به دريافت مبلغ بيشتر بود. آنها در نهايت به توافق رسيدند و پرسپوليس 500 هزار دلار از الغرافه دريافت کند و 100 هزار دلار از طارمي بگيرد.

الغرافه مي توانست بابت 5 ماه حضور طارمي در اين تيم بخشي از درآمد 221 هزار دلاري طارمي از سوي فيفا را هم دريافت کند اما با اصرار پرسپوليس و موافقت الغرافه تيم قطري اعلام کرد اين درآمد را کاملا به پرسپوليس تعلق مي گيرد.

پرسپوليس و الغرافه به توافق رسيدند و حالا اين طارمي که با الغرافه به بن بست رسيده است.

بايد ديد اگر الغرافه به پرسپوليس نامه کتبي دهد که مشکلي با بازگشت طارمي ندارد آيا باشگاه پرسپوليس و برانکو او را مي خواهند يا خير؟

ارسال در: پنجشنبه 21 دي ساعت 00:06 (1396/10/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن