الغرافه آپشن‌هاي طارمي را نپذيرفت
شماره خبر : 142676
مذاکرات مهدي طارمي و الغرافه در حالي با بن بست مواجه شده که خبرها حکايت از پيگيري جدي اين بازيکن براي رفتن به يک باشگاه اروپايي دارد.

مهدي طارمي روز دوشنبه در ميان استقبال مسئولان باشگاه الغرافه وارد دوحه شد و همان شب در ضيافتي که به منظور معارفه و کنفرانس مطبوعاتي اشنايدر برپا شده بود حضور يافت و با سران باشگاه عکس يادگاري گرفت.

فرداي آن روز هم طارمي در تست هاي پزشکي حاضر شد و از اين خوان هم گذشت تا ماجرا وارد فاز عقد قرارداد شود. دو دور مذاکرات اوليه با تهيه پيش نويس قرارداد همراه بود اما اين پيش نويس با تصورات طارمي فاصله داشت. باشگاه الغرافه نمي پذيرفت برخي خواسته هاي طارمي مانند آپشن هاي قهرماني و يا گلزني را در قرارداد بگنجاند و طارمي هم زير بار امضاي قرارداد بدون موارد مورد نظرش نرفت.

اين بازيکن که در هتل فور سيزونز دوحه اقامت دارد احتمالا تا ظهر امروز هم مذاکراتي با طرف قطري خواهد داشت و بعد از آن اگر به نتيجه نرسد به ايران بر مي گردد.

برخي اخبار از احتياط پرسپوليس در به کارگيري مجدد او حکايت دارد. سرخپوشان پايتخت نگران تکرار وقايع پرونده ريزه اسپور هستند.

اين اما همه داستان نيست.طارمي حتي اگر با قطري ها به توافق نرسد مقصدش تهران نيست. او از سه باشگاه يوناني و بلژيکي و پرتغالي پيشنهاداتي دارد که نامه هاي درخواست آنها به باشگاه پرسپوليس هم رسيده است. اين بازيکن اگر هم در قطر قرارداد نبندد، روانه يکي از اين کشورها خواهد شد تا شانس خود را آنجا امتحان کند. بايد تا ظهر امروز منتظر نشست تا وضعيت او در قطر مشخص شود.

در ايران برخي رسانه ها از تهديد الغرافه به پيگيري قانوني در فيفا و مطالبه غرامت خبر داده اند که البته هيچ موضع رسمي از سوي قطري ها در اين باره اعلام نشده و مشخص نيست در صورت پيگيري غرامت، تا چه اندازه حق با آنها باشد. به صرف پذيرش دعوتنامه و شرکت در تست هاي پزشکي آيا مي توان حقي را براي الغرافه متصور بود؟ اين پرسشي است که بايد حقوقدانان ورزشي جواب بدهند.

ارسال در: پنجشنبه 21 دي ساعت 11:03 (1396/10/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن