کريمي: يک امتياز براي ما خوب بود اما از بازي تيمم راضي نيستم
شماره خبر : 142686
علي کريمي گفت: يک امتياز بازي با پيکان براي ما خوب بود.

علي کريمي پس از تساوي بدون گل سپيدرود مقابل پيکان با تسليت درگذشت حکمت‌شعار داور پيشکسوت کشورمان گفت: گرفتن يک امتياز در اين بازي خارج از خانه براي ما مهم بود.راه سختي پيش‌رو داريم بايد تلاشمان را بيشتر کنيم تا جايگاهمان را در جدول بهبود ببخشيم. 3 امتياز بازي بعد با سپاهان خيلي مهم است و بايد سعي کنيم آن را کسب کنيم.

سرمربي سپيدرود در پاسخ به اين موضوع که پيش از اين با نفت تهران موفق شده بود سپاهان را شکست دهد عنوان کرد: مسلما آن بازي هيچ ربطي به بازي آينده ما با سپاهان ندارد چه بسا ما با نفت به همين تيم پيکان 3 بر يک باختيم اما امروز مساوي شديم. هر بازي شرايط خاص خودش را دارد ما براي بازي روز جمعه‌مان مقابل سپاهان برنامه‌ريزي کرده بوديم اما به يک‌باره اين بازي را يک روز جلو انداختند و گفتند بازي پنجشنبه برگزار مي‌شود. ما مجبور شويم برنامه‌مان را تغيير دهيم. با اين حال تلاش مي‌کنيم تا با شرايط ايده‌آل به مصاف سپاهان برويم.

کريمي در ادامه در ارتباط با اينکه به غير از محمد غلامي بازيکن ديگري به خدمت خواهند گرفت تصريح کرد: ما دنبال اين هستيم بازيکني جذب کنيم که به کارمان بيايد. در چند پست نياز به بازيکن داريم و چنانچه گزينه مناسبي پيدا کنيم آن را براي تقويت تيممان به خدمت خواهيم گرفت.

وي همچنين در نشست خبري گفت: از لحاظ امتيازي خوب است که ما امروز دست خالي زمين را ترک نکرديم اما طبيعتا از بازي تيمم راضي نيستم. جا دارد خيلي بيشتر از اينها تلاش کنيم و بهتر شويم. اميدوارم در آينده طوري ظاهر شويم که با 3 امتياز زمين مسابقه را ترک کنيم.

سرمربي سپيدرود در واکنش به اين سوال که‌ آيا تيمش در ليگ برتر مي‌ماند يا نه خاطر نشان کرد: شما خودتان مي‌بينيد که شرايط جدول چقدر سخت است و براي اينکه بهتر نتيجه بگيريم بايد بيشتر تلاش کنيم و اميدوارم در انتخاب فصل به آنچه دنبالش هستيم برسيم.

کريمي در پايان در پاسخ به اين سوال که آيا در ادامه فصل نقل و انتقالات به دنبال جذب بازيکن خاصي است يا نه گفت: مطمئنا همه تيم‌ها به نفرات خوبشان نياز دارند و خيلي سخت مي‌شود بازيکني را در اين مقطع جذب کرد ما قاعدتا دنبال بازيکني هستيم که بتواند در ادامه راه به ما کمک کند و اميدوارم بازيکني با اين شرايط پيدا کنيم و تلاشمان را در اين زمينه انجام خواهيم داد.

ارسال در: پنجشنبه 21 دي ساعت 17:31 (1396/10/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن