افاضلي: تازه اول راه هستيم
شماره خبر : 142692
سرمربي تيم نفت تهران گفت: ما تازه اول راه هستيم و اين روزها بگذرد و اين شرايط طي شود، آن وقت مي‌توانيم حرف‌هايي براي گفتن داشته باشيم.

هومن افاضلي پس از پيروزي دو بر صفر نفت تهران مقابل تراکتورسازي، گفت: بازي بسيار مشکلي براي ما بود. در آغاز کار براي من بازي مقابل تيم‌هاي پرسپوليس و تراکتورسازي دو بازي سخت بود.

وي افزود: تراکتورسازي در نيم‌فصل بهترين يارگيري را داشت. آنها بازيکنان باکيفيتي را به خدمت گرفتند که اکثرا شاگرد خود من در تيم المپيک ايران بودند. بازيکناني چون مهدي‌پور، پهلوان، اسماعيلي‌فر و مطهري که مي‌توانند براي هر تيمي نعمت باشند.

وي با تاکيد بر اينکه تراکتورسازي در اين بازي مالکيت توپ را در اختيار داشت اضافه کرد: ما در اين بازي از تک‌ موقعيت‌هاي خود خيلي خوب استفاده کرديم در حالي که اکثر دقايق بازي مالکيت بازي در اختيار حريف بود. براي همکار خوبم گل‌محمدي متاسفم که با اين باخت تحت فشار قرار خواهد گرفت، البته اين مسائل در عالم مربيگري وجود دارد و من براي آينده تيم بزرگ تراکتورسازي آرزوي موفقيت دارم.

افاضلي در ادامه با تمجيد از تيمش گفت: تيم ما امروز عملکرد خوبي داشت. ما از وقتي که آمده‌ايم سعي کرده‌ايم روي مسائل روحي رواني و انگيزشي بازيکنان کار کنيم. جا دارد از بزرگترهاي تيمم تشکر کنم. در تيممان بازيکناني داريم که گل صعود ايران به جام جهاني را زدند، در جام باشگاه‌هاي جهان به ميدان رفته‌اند و برخي سابقه بازي در ليگ قهرمانان آسيا و همچنين تيم‌هاي بزرگي چون پرسپوليس و استقلال را دارند. هدف ما اين است که با اين نفرات خوب جايگاهمان را در جدول بهبود ببخشيم مسلما جايگاه تيم نفت تهران در اين جاي جدول نيست. همه تلاش مي‌کنيم تا به رتبه‌هاي بالاتر برسيم.

سرمربي نفت تهران سپس به ميکسدزون ورزشگاه تختي رفت و در پاسخ به اين سوال که «آيا در اين ديدار به دنبال سه امتياز بوديد يا به يک امتياز فکر مي کرديد؟»، گفت: ما هميشه به دنبال سه امتياز هستيم؛ حتي در ديدار مقابل پرسپوليس. تيم‌هاي حريف بايد باور کنند که مقابل ما به دنبال سه امتياز باشند يا يک امتياز. بازيکنان ما يک مقدار به خودشان بي‌اعتماد هستند، چون روزهاي سختي را پشت سر گذاشتند. اين روزها بگذرد و اين شرايط طي شود، آن وقت مي‌توانيم حرف‌هايي براي گفتن داشته باشيم. ما تازه اول راه هستيم.

وي با اشاره به وضعيت مالي باشگاه نفت تهران، گفت: فوتبال دولتي است و حساب و کتاب ندارد. در تيم‌هاي دولتي هر چقدر که پول مي‌آيد، خرج مي‌کنند و تمام مي‌شود. در تيم‌هاي خصوصي چون پول کمتر است، بايد قدم‌هاي کوچک برداشته شود.

ارسال در: پنجشنبه 21 دي ساعت 18:21 (1396/10/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن