برانکو: طارمي را با گريزمن مقايسه نمي‌کنم
شماره خبر : 142693
برانکوايوانکوويچ که به تازگي قرارداد خود را با پرسپوليس تمديد کرده پيش از مصاف با مشکي پوشان در مشهد به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.

يک بازي خيلي مهمي براي هر دو تيم در پيش داريم. به حريف احترام مي گذاريم. تيمي که در نهران از ما امتياز گرفت و تيمي که ترکيبي از بازيکنان جوان و با تجربه است. چيزي که خيلي مهم است در کنار عنايتي اعتماد به نفس بالايي دارد. بسيار هجومي است و رده جدولش سزاوار اين تيم نيست. در بازي با فولاد چيزي کمتر از تيم دوم جدول نداشت.


تيمي هست که قطعا استحقاق بالانشيني دارد. طبيعي است که هدفش بقا در ليگ است و شک ندارم که اينچنين است. ما بايد حداکثر هوشياري را داشته باشيم تا به اهدافمان برسيم.

 

  • غايبين پرسپوليس


شجاع و مسلمان نيستند. بقيه در رقابت براي تيم اصلي هستند.

 

 

  • برگشت طارمي


من هيچ اطلاعي از طارمي ندارم. و نمي توانم چيزي بگويم.

 

 

  • تمديد


ما اهدافمان را در ابتداي فصل اعلام کرديم و هيچ هدفي را پنهان نکرديم. و انتظار زيادي روي خودمان بوجود آورديم و طبيعي است که بايد بپذيريم اين فشارها طبيعي است. هدف ما اين است که تيم و باشگاهمان روز به روز قوي تر شود. ابتداي فصل گفتيم سوپرجام و ليگ و بعد حذفي را مي خواهيم‌. تا نيمه نهايي آسيا پيش رفتيم. متاسفانه از جام حذفي حذف شديم و مي دانبم ليگ يک ماراتن هست. نتايج غير مطلوب هم داشتيم اما اماري براي اثبات گفته هام بدهم. من سيتي بزرگان را بردند اما نتوانست از پس کريستال پالاس برآيد و بايد آمادگي کامل داشته باشيم. اما انگيزه و هدف ما چه در ايران و چه در آسيا برد است. ? شانس گلزني داشتيم. سه تا پنالتي ما را نگرفتند اما به هرحال خودمتن را اماده مي کنيم که قهرمان شويم.

 

 

  • مقايسه گريزمن و طارمي در تصميم گيري


هرکسي وجدان خودش را دارد. اين ها حرفه اي هستند. هرکسي سرنوشتش را خودش تعيين مي کند. او تصميم گرفت برود ما کاري نمي توانيم بکنيم.

ارسال در: پنجشنبه 21 دي ساعت 18:26 (1396/10/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن