عنايتي: بازيکنان ما با انگيزه هستند و مقابل پرسپوليس هجومي بازي مي‌کنيم
شماره خبر : 142694
سرمربي تيم فوتبال مشکي‌پوشان گفت: بازيکنان ما براي بازي با پرسپوليس با انگيزه، آماده و سرحال هستند.

رضا عنايتي در نشست خبري پيش از ديدار تيمش مقابل پرسپوليس با تسليت به جامعه داوري بابت درگذشت حکمت‌شعار داور پيشکسوت کشورمان گفت: بازي خيلي سختي داريم اما بچه‌ها همه با انگيزه، آماده و سرحال هستند.

وي افزود: فردا تمام توان خود را به کار مي‌گيريم تا بازي زيبايي را به نمايش بگذاريم و بتوانيم نتيجه لازم را کسب کنيم. اميدوارم به خواسته‌ خود برسيم و تماشاگران شاهد بازي خوبي باشند.

سرمربي مشکي‌پوشان با تاکيد بر اينکه مهاجم گرجستاني تيمش مي‌تواند مقابل پرسپوليس بازي کند گفت: خوشبختانه ظهر امروز کارت بازي مهاجم جديدمان رسيد و مي‌توانيم مقابل پرسپوليس از اين مهره خوبمان رونمايي کنيم. متأسفانه براي بازيکن عراقي‌مان هنوز ITC‌ صادر نشده و اميدوارم هفته بعد اين اتفاق رخ دهد. او بازيکن خوبي است و من دوستش دارم و اعتقاد دارم مي‌تواند کمک زيادي به تيم ما کند. به غير از اين دو بازيکن باز هم قصد داريم بازيکن جذب کنيم تا از لحاظ مهره کمبودي نداشته باشيم.

عنايتي در ارتباط با شرايط تيمش در جدول رقابت‌هاي ليگ اضافه کرد: ما اصلا به جدول نگاه نمي‌کنيم جدول آخر ليگ بايد ديد. در حال حاضر بايد به فکر تغيير شرايطمان باشيم. امروز رقباي ما نتايج خوبي گرفتند و همين مسئله انگيزه ما را دوچندان کرد تا فردا بازي خوبي را مقابل پرسپوليس ارائه دهيم.

وي در واکنش به سوال خبرنگاري مبني بر اينکه آيا تيمش مقابل پرسپوليس به بازي دفاعي و بسته روي خواهد آورد گفت: من اصلا اعتقادي به دفاع ندارم. من عاشق فوتبال تهاجمي هستم و در کنار آن بايد در دفاع هم با تمرکز بالا بازي کنم. هدف ما اين است که اول گل نخوريم و با ارائه فوتبال هجومي به گل برسيم.

سرمربي تيم مشکي‌پوشان درباره وضعيت حسين بادامکي عنوان کرد: شرايط بادامکي بهتر شده و مي‌تواند مقابل پرسپوليس بازي کند اما فنايي و صالحي به بازي فردا نخواهند رسيد.

عنايتي در پاسخ به اين سوال که آيا با قاسم دهنوي به توافق رسيده‌ايد، گفت: نه توافقي با او نداشته‌ايم.

عنايتي درباره اينکه فکر مي‌کند هواداران فردا از بازي استقبال کنند يا نه، عنوان کرد: انتظار من از هوادارانمان اين است که فردا ما را تنها نگذارند. متأسفانه در اکثر شهرها مي‌بينيم تماشاگران حمايت چنداني از تيم شهرشان نمي‌کنند به غير از تبريز که شرايط متفاوت است. براي اينکه مقابل پرسپوليس نتيجه بگيريم نياز شديدي به کمک هواداران داريم هر چند که شرايط براي حضور تماشاگران ورزشگاه ثامن سخت است آنها هم بايد سخت به ورزشگاه بيايند و سخت‌تر به منزل برگردند. متاسفم که يک ورزشگاه مدرن در مرکز شهر داريم اما استفاده نمي‌کنيم. فکر کنم چند سال ديگر در ورزشگاه امام رضا(ع) يا بليت فروشي مي‌شود يا تبديل به موزه خواهد شد.

وي خاطرنشان کرد: مسئولان بايد آسايش را براي هواداران مشهدي فراهم کنند. آن است که احترام مي‌آورد. شما ببينيد بازي ما با صنعت نفت آبادان ?? هزار تماشاگر به ورزشگاه امام رضا آمدند و هيچ اتفاقي در پايان مسابقه رخ نداد و بازي خوب و جذابي شد و تماشاگران از آن لذت بردند. اميدوارم مسئولان به اين مسئله رسيدگي کنند. اگر با پول مردم اين ورزشگاه ساخته شد پس بهتر است مورد استفاده قرار بگيرد و اگر قرار نيست اين اتفاق بيفتد پس چرا اين ورزشگاه ساخته شد.

سرمربي تيم مشکي‌پوشان در واکنش به اظهارنظر برانکو مبني بر اينکه ما براي برد به مشهد آمده‌ايم گفت: من دوست ندارم اين اتفاق بيفتد اگرچه براي برانکو احترام زيادي قائلم. با او هفت سال در تيم ملي کار کرده‌ام و خيلي خوب مي‌دانم چه آدم باشعور و با دانشي است. براي برانکو بعد از اين بازي در تمامي مراحل زندگي آرزوي موفقيت دارم ضمن اينکه براي خود او نيز احترام خاصي قائل هستم.

عنايتي درباره شناختش از پرسپوليس گفت: خوبي پرسپوليس و استقلال اين است که بازي‌هايشان همه پخش مستقيم است و تقريبا همه مربيان از اين دو تيم شناخت کامل دارند. ما براي اين بازي چند پلن مدنظر داريم که اميدوارم در بازي اتفاق خاصي رخ ندهد تا بتوانيم پلن‌هاي خود را به اجرا بگذاريم. به هر حال مي‌دانيد در فوتبال شانس هم خيلي مهم است و من اميدوارم فردا روز، روز ما باشد. ما تيم باکيفيتي داريم و مطمئن باشيد در آينده بهتر و بهتر خواهيم شد. اگرچه متأسفانه نيم فصل اول را از دست داديم ولي در نيم فصل دوم براي جبران مي‌آييم.

وي در پاسخ به اين سوال که در کدام پست‌ها تيمش دچار مشکل است، تصريح کرد: در تمام نقاط زمين بازيکنان خوبي داريم از خط دفاع گرفته تا در خط حمله. در خط حمله بهترين و تمامي ابزار را براي سرعت دادن به بازي و استفاده از توپ‌هاي کنار و داخل محوطه داريم و مي‌توانيم با جابه‌‌جايي زياد به خواسته خود برسيم. ما دنبال اين هستيم تا نفرات جديد بگيريم تا بهتر از اين شويم. در دو بازي اخير توانستيم سه گل بزنيم و اين از نظر روحي به خط حمله تيم ما کمک کرده است. همه بازيکنان ما با جان و دل براي موفقيت تيم تلاش مي‌کنند. در کادرمان مربي و سرمربي نداريم بلکه همه در کنار رفاقتي که با هم داريم به تيم روحيه داده و کمک مي‌کنيم تا بهتر از اين شويم.

سرمربي تيم مشکي‌پوشان در ارتباط با اينکه گفته مي‌شود حنيف عمران‌زاده مربي-بازيکن را در تيم مشکي‌پوشان دارد، يادآور شد: نه اصلاً اينطور نيست. ما در تيم‌مان از هر کسي لازم باشد نظر مي‌گيريم اما به هيچکس اجازه دخالت در کارمان را نمي‌دهيم. حنيف بازيکن بسيار خوبي است و با تجربه بالاي‌اش کمک زيادي به تيم ما مي‌کند. اگر لازم باشد از حنيف نظر مي‌خواهيم اما به هيچ‌وجه اينطور نيست که کسي بخواهد در کار کادر فني دخالت کند اگرچه حنيف بازيکن بسيار با اخلاقي براي تيم ما به حساب مي‌آيد.

ارسال در: پنجشنبه 21 دي ساعت 18:30 (1396/10/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن