ويسي: وقتي ببريم، همه چيز درست مي شود/ براي جام حذفي دورانديشي مي‌کنيم تا قهرمان شويم
شماره خبر : 142695
سرمربي تيم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ما براي جام حذفي هم دورانديشي مي‌کنيم تا جام در خوزستان بماند. عبدالله ويسي سرمربي تيم فوتبال استقلال خوزستان بعد از بازي مقابل پديده در نشست خبري گفت: به تماشاگران در ابتدا تبريک مي‌گويم که سنگ تمام گذاشتند. بازي از نظر فني دو نيمه متفاوت داشت. نيمه اول کنترل بازي در دست ما بود.

وي گفت: از تمام مسئولاني که در فصل نقل و انتقالات به ما کمک کرده‌اند تا تيم تقويت شود، تشکر مي‌کنم. اضافه شدن يعقوب کريمي، محمد شريفي و کلاه‌کج مي‌تواند آينده تيم ما را بهتر کند. اميدوارم در بازي‌هاي بعدي هم مثل امروز جنگنده بازي کنيم.

سرمربي استقلال خوزستان در مورد جام حذفي، گفت: ما براي جام حذفي هم دورانديشي مي‌کنيم تا جام در خوزستان بماند. ابتدا اميدوارم دو تيم خوزستاني به فينال برسند و دوم اينکه اگر اين طور نشد، جام به استقلال خوزستان تعلق بگيرد.

ويسي عنوان کرد: بازي‌سازي يعني توپ از دفاع به هافبک‌ها و بعد به حمله برسد. استرسي که در ساق بچه‌هاي ما بود اجازه نمي‌داد خوب بازي کنيم و گل مي‌خورديم. با کم شدن اين فشارها و استرس نتايج بهتري مي‌گيريم.

وي در مورد تيم حريف، گفت: آنها بازيکنان بزرگي داشتند اما ? امتيازي که از دست داده بودند روح و روانشان را خراب کرده بود. امروز ما بايد برنده مي‌شديم که شديم.

سرمربي استقلال خوزستان در مورد اينکه سرمربي حريف گفته است ?? دقيقه برتر بوديم و روي يک اشتباه خودمان گل خورديم، گفت: اينکه بخواهيم بعد از بازي تيم حريف را دست کم بگيريم و حرف بزنيم خوب نيست. تا تيمي اشتباه نکند، گلي زده نمي‌شود. ما دقيقاً از نقطه‌اي که آنها پيش از اين گل خورده بودند، به گل رسيديم و روي آن کار کرده بوديم. نبايد گلي که ما زده بوديم را لوث کنند و بگويند اشتباه خودمان بود.

ويسي در مورد داوري، گفت: بعد از بازي هيچ وقت به داوري اعتراض نمي‌کنم در بدترين شرايطي هم که داشتيم و ? يا ? گل هم خورده‌ايم چيزي در مورد داوري نگفتيم.

وي در مورد اخراج مکوندي گفت: او استحقاق اخراج را نداشت و نمي‌دانم چرا داور اين کار را کرد. او روي خطا اعتراض داشت نه آفسايد.

سرمربي استقلال خوزستان در پايان با اشاره به جذب دانيال ماهيني و مهدي مؤمني تأکيد کرد: همه چيز خوب است و خوب‌تر هم مي‌شود. وقتي برد بياوريم همه چيز درست مي‌شود و مردم خوزستان هم خوشحال مي‌شوند.

ارسال در: پنجشنبه 21 دي ساعت 18:32 (1396/10/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن