بادامکي: درکورس قهرماني بوديم/ کسر امتياز ما را از شرايط ايده‌آل دور کرد
شماره خبر : 142696
مربي پديده گفت: اميدوارم خودمان را از انتهاي جدول جدا کنيم و به بالاي جدول بياييم.

حسن بادامکي مربي پديده پس از شکست مقابل استقلال خوزستان گفت: برنامه استقلال را کاملا مي‌دانستيم. کنترل بيش از 70 دقيقه از بازي در اختيار ما بود که واگذار کرديم و اين دردناک است.

وي افزود: خصوصيت فوتبال همين است. دقت کرده باشيد در نيمه دوم بازي تحت کنترل ما بود. نيمه اول قبل از ضربه ايستگاهي که خيلي در تمرين روي آن کار کرده بوديم، حريف يک موقعيت ساده هم نداشت. ما روي يک اشتباه و از روي ضربه ايستگاهي گل خورديم که اميدوارم اين مشکلات را حل کنيم. اين اشتباهات کوچک به تيم ما لطمه زده که اميدوارم بتوانيم آن را مرتفع کنيم.

وي درباره کسر 6 امتياز و تاثير آن در روند بازي پديده، اظهار داشت: نمي‌توانم بگويم از نظر رواني تيم را تحت تاثير قرار نداده است. ما در کورس قهرماني بوديم و ناگهان به رده 10-12 جدول سقوط کرديم. اين يک افت رواني داشت ما روي آن کار کرديم اما نتوانستيم به شرايط ايده‌آل نيم‌فصل اول برسيم. شکل بازي ما خوب و منطقي است اما اين غافلگيري فوتبال است. نمي‌توانم بگويم کسر 6 امتياز و جدايي بازيکنان تاثير نداشته است.

مربي پديده درمورد ارزيابي از ليگ امسال گفت: يکسري تيم‌ها مثل پرسپوليس متفاوت بازي مي‌کنند. بقيه تيم‌ها در يک سطح هستند و با يکي دو برد جايگاه‌شان عوض مي‌شود. ما هم جايگاه‌مان اين نيست. اميدوارم خودمان را از انتهاي جدول جدا کنيم و به بالاي جدول بياييم.

وي در ادامه گفت: شما فکر مي‌کنيد امروز خوب نبوديم؟ محمد قاضي به عنوان يک بازيکن تاثيرگذار مصدوم است. اکبر صادقي را نداشتيم و اکبر ايماني را هم 2 هفته پيش از دست داديم. نبود يک بازيکن تاثيرگذار است. بازي با استقلال مي‌تواند استارت دوباره براي ما باشد تا بتوانيم خوب نتيجه بگيريم.

وي در پايان درباره جذب بازيکن گفت: فکر نمي‌کنم بازيکني جذب کنيم. پنجره نقل و انتقالات بسته شده و ما نمي‌توانيم بازيکني اضافه کنيم.

ارسال در: پنجشنبه 21 دي ساعت 18:36 (1396/10/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن