گسترش فولاد؛ به دنبال برد، به اميد خوش شانسي!
شماره خبر : 142706
شاگردان فيروز کريمي امروز ميزبان تيم فولاد خوزستان هستند.

پس از شکست در دربي تبريز و قرارگيري در قعر جدول، مديران گسترش فولاد تصميم به اخراج لوکا بوناچيچ گرفتند و فيروز کريمي را به عنوان مربي باتجربه و کهنه کار جايگزين او کردند. گسترش در اولين بازي با هدايت کريمي مغلوب پيکان شد اما پس از آن، در 10 مسابقه بعدي تنها 2 بار مقابل حريفان شکست خورد تا از رده شانزدهم به هشتم برسد و به عنوان يکي از تيم هاي مدعي براي سهميه آسيايي خود را نشان دهد.

 

آن ها در حالي با 26 امتياز در رده هشتم قرار دارند که سايپا و ذوب آهن با همين تعداد امتياز و تفاضل گل بيشتر بالاي سرشان هستند و استقلال پيکان هم به ترتيب 1 و 2 امتياز بيشتر دارند.

 

حال اگر شاگردان کريمي امروز در تبريز موفق به کسب پيروزي مقابل فولاد شوند، در بدترين حالت يک رده صعود خواهند داشت چرا که پيکان با يک بازي بيشتر 28 امتيازي است. اما اگر شانس با آبي پوشان آذربايجان يار باشد و استقلال، سايپا و ذوب آهن موفق به کسب پيروزي مقابل حريفان نشوند، در آن صورت مي توانند تا رده چهارم نيز بالا بيايند.

 

پس از اين ديدار، گسترشي ها 2 بازي حساس را مقابل تيم هاي تهراني خواهند داشت. در هفته بيست و يکم به مصاف پرسپوليس خواهند رفت و در هفته بيست و دوم نيز ميزبان نفت تهران خواهند بود و اگر بتوانند از اين 2 بازي به سلامت عبور کنند، بدون شک تيمي شايسته براي حضور در کورس بالاي جدول خواهند بود.

ارسال در: جمعه 22 دي ساعت 10:58 (1396/10/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن