پرسپوليس تنها 23 امتياز تا قهرماني فاصله دارد!
شماره خبر : 142749
تيم فوتبال پرسپوليس با کسب 23 امتياز از 11 بازي آينده اش مي تواند قهرماني خود را مسجل کند.

فصل هفدهم 11 هفته ديگر به اتمام مي رسد و هنوز 33 امتياز براي تيم ها باقي مانده تا با کسب آن، تکليف قهرماني، کسب سهميه آسيا و ماندن در ليگ يا سقوط به دسته پايين تر را روشن کنند.
پرسپوليس با کسب 44 امتياز، صدرنشين ليگ شده و با تيم دوم يعني فولاد خوزستان به 11 امتياز اختلاف دست يافته است. تيم سوم يعني پارس جنوبي جم با صدرجدول 12 امتياز فاصله دارد، تيم چهارم يعني ذوب آهن 15 و استقلال و پيکان 28 امتيازي نيز با 28 امتياز در رده هاي پنجم و ششم جاي گرفته اند و تا رسيدن به صدر جدول نيازمند کسب 16 امتياز ديگر هستند.
با اين حساب، جدي ترين رقيب پرسپوليس براي کسب قهرماني، تيم فولاد به شمار مي رود. اگر اين طور محاسبه کنيم که فولاد در 11 هفته پياپي به پيروزي برسد (که اين موضوع کمي محال به نظر مي آيد)، با 33 امتياز حاصل از اين بردها به عدد 66 امتياز خواهد رسيد. پس پرسپوليس نيازمند رسيدن به 67 امتياز براي قطعي کردن قهرماني اش نياز دارد. به معناي ديگر، پرسپوليس تنها کافي است از 11 بازي آينده اش، 23 امتياز ديگر بگيرد و کار را تمام کند.
تيم برانکو جدا از آن که قدرتمند، جذاب و تهاجمي بازي مي کند، خوش شانسي هايي هم مي آورد و همين امر نيز کمک شاياني به سرخپوشان در جهت صدرنشيني کرده است. حالا آنها با 23 امتياز به صورت قطعي قهرمان مي شوند و اين در صورتي است که در ادامه ليگ، تيم هايي مثل فولاد خوزستان، پارس جنوبي جم و ساير رقبا پتانسيل آن را دارند که امتيازات ديگري را از دست بدهند که اين امر، کار پرسپوليس را راحت تر مي کند و شايد سرخپوشان با امتيازي نزديک به 60 نيز قهرماني شان را قطعي کردند!

ارسال در: شنبه 23 دي ساعت 12:51 (1396/10/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن