نوراللهي؛ من اينجام، آماده براي روسيه
شماره خبر : 142751
بعد از ماجراهاي پر‌ پيج و خم در نهايت احمد نوراللهي رسما از امروز به عنوان بازيکن پرسپوليس کار خود را در تمرين اين تيم دوباره استارت زد.

احمد نوراللهي بعد از بستن بازوبند کاپيتاني پرسپوليس در ديدار برابر پديده در نيم فصل ليگ شانزدهم با اشک از جمع شاگردان برانکو جدا شد تا براي پشت سر گذاشتن دوران سربازي راهي تراکتورسازي شود. نوراللهي بعد از انجام دو بازي با پيراهن اين تيم و در شرايطي که تصور مي‌شد محروميت نقل و انتقالاتي تبريزي‌ها باعث شود حضور او و عاليشاه با کسر امتياز اين تيم همراه شود از ليست شاگردان قلعه نويي خارج شد تا اين اتفاق آغاز مصائب براي شماره هشت سابق پرسپوليس باشد.


خروج از ليست تراکتور اما با توجه کسري خدمتي مورد تاييد قرار گرفته او باعث شد تا پرسپوليس اميدوار به بازگشتش شود؛ اتفاقي که در ديدار با الهلال عربستان در مرحله نيمه نهايي رخ داد و او عليرغم حضوري کوتاه مدت با نمايش خود توانست در تيم منتخب آن هفته نيز حاضر شود. با اين همه گفته شد عليرغم هماهنگي صورت گرفته از سوي وزارت ورزش و ستاد نيروي مسلح او قادر به همراهي اين تيم در هفته‌هاي ابتدايي ليگ برتر نخواهد بود. ابتدا اواخر مهر و در نهايت اواخر آذر به عنوان مقصد او معرفي شدند.اما مهر و آذر هم گذشت و‌ خبري از  بازگشت نوراللهي نشد و اعلام شد تنها در صورت حضورش در ميدان تير و پشت سر گذاشتن اين مرحله آموزشي مي‌تواند به ترکيب بازگردد. نوراللهي اما در اتفاقي عجيب بعد از حضوري ?? ساعته در ميدان تير با ترک آن دوران آموزشي خود را نيمه‌کاره گذاشت و به حضوري نيمه وقت در تمرينات سرخپوشان و بدون مجوز بازي اکتفا کرد. در نهايت با حضور افشين پيرواني در سمت مدير و سرپرست تيم و مشورت‌هايي که کاپيتان سابق پرسپوليس با او بعد از مذاکره با مسئولان ستاد نيروي مسلح داشت او از ابتداي هفته‌ي گذشته با ترک تمرينات راهي پادگان آموزشي شد و مرحله حضور در ميدان تير را پشت سر گذاشت و از روز جمعه مجوز بازگشت را دريافت کرد.


نوراللهي از امروز در تمرينات پرسپوليس حضور يافته؛ با کارت پايان خدمت و پشت سر گذاشتن مسير پر حرف و حديث و خبر مربوط به دوران سربازي‌اش. استقبال ويژه برانکو از اين بازيکن که قادر خواهد بود با توجه به چند پسته بودن بيشتر نيازهاي او طي روزهاي محروميت را برطرف کند، اکنون انگيزه بزرگي براي او شکل داده تا روزهاي از دست رفته را جبران کند.


برانکو نيز که از اين اتفاقات در طول يک سال شگفت زده شده بود با شوخي خود به استقبال اين بازيکن رفت و خطاب به ديگر بازيکنان جوانش در تمرين گفت خيالم بابت شما راحت است و نوراللهي به جاي تک تک شما خدمت کرده و ديگر نيازي به حضورتان در سربازي نيست.


نوراللهي که هدفش از ترک دانشگاه و حضور در سربازي را دريافت کارت پايان خدمت و بالا بردن شانس حضور در ليست کارلوس کي‌روش در تيم ملي و در جام جهاني روسيه عنوان کرده بود، اکنون فرصتي ? ماهه براي دستيابي به اين هدف خود خواهد داشت و خوش‌شانسي از همين اولين بازي و با توجه به محروميت هر دو بازيکن هم پست او به سراغش آمده است و بايد ديد چگونه از آن سود خواهد برد.

ارسال در: شنبه 23 دي ساعت 13:12 (1396/10/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن