گلرهاي بسيار کمي را در حد و اندازه هاي او ديدم
شماره خبر : 142757
خوان ماتا در مصاحبه اختصاصي با مارکا به انتقاد از شيوه نگاه رسانه هاي اسپانيايي نسبت به لژيونرها پرداخت.

خوان ماتا سال هاست که از اسپانيا دور است و پس از جدايي از والنسيا براي چلسي و منچستريونايتد به ميدان رفته است. در ساليان اخير اسپانيايي هاي زيادي نيز لاليگا را به مقصد ليگ جزيره ترک کرده اند و به عقيده بسياري، موفق ترين آنها کسي جز داويد دخيا نبوده است.

خوان ماتا در مورد هم تيمي خود دخيا به مارکا گفت:« او فوق العاده و بي نظير است. در انگليس به خوبي قدر توانايي هاي داويد را مي دانند ولي در اسپانيا خير. ما هنوز نمي دانيم که چه گلر ارزشمندي را در اختيار داريم. برخي مواقع که فهرست بهترين گلرهاي دنيا را در رسانه هاي اسپانيايي و يا ديگر کشورها مي خوانم و نامي از دخيا نمي بينم، با خودم مي گويم که اينها اصلا بازي هاي يونايتد را تماشا کرده اند؟

داويد در هر بازي چند مهار شگفت انگيز دارد و بارها باعث کسب امتياز براي يونايتد شده است. او سال هاست که يک روند رو به رشد را طي مي کند. من هر روز با او تمرين مي کنم و گلرهاي بسيار کمي را در حد و اندازه هايش ديده ام.

اين نگاه نه فقط به دخيا که به ديگر لژيونرها نيز وجود دارد. من، دخيا، هررا، آسپليکوئتا، موراتا، فابرگاس و سيلوا در ليگ جزيره و در بالاترين سطح بازي مي کنيم ولي در اسپانيا خيلي به ما پرداخته نمي شود. اين سوال را از سيلوا هم پرسيدم و او با من موافق بود.»

ارسال در: شنبه 23 دي ساعت 17:17 (1396/10/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن