ارسون يانال دوباره گزينه سرمربيگري در تراکتورسازي شد
شماره خبر : 142881
سرمربي مطرح ترکيه اي به عنوان يکي از گزينه هاي سرمربيگري اين تيم مطرح شد.

مسئولين باشگاه تراکتور سازي مذاکرات متعددي با مصطفي دنيزلي انجام دادند که در حال حاضر مذاکرات تقريبا به بن بست رسيده است. خبر ها حاکي از اين موضوع مي باشد که قرارداد دنيزلي با يکي از شبکه هاي کشور ترکيه به عنوان کارشناس، مانع حضور اين مربي در تراکتور سازي است.

دنيزلي طبق قرارداد خود بايد روز هاي شنبه در استديو اين شکبه تلوزيوني به عنوان کارشناس حاضر شود که سفر روز هاي شنبه به ترکيه با موافقت مسئولين باشگاه تراکتور سازي قرار نگرفته است که البته اين موضوع از سوي تراکتور سازي به صورت رسمي تاييد يا تکذيب نشده است.

ارسون يانال در روز هاي گذشته نيز به عنوان يکي از گزينه هاي ترکيه اي اين باشگاه مطرح بود که پس از چند روز وقفه، دوباره احتمال حضور اين مربي در تبريز به جريان افتاده است و نمايندگان باشگاه تراکتور سازي مذاکراتي را با وي انجام داده اند.

يانال سابقه سرمربيگري در تيم هايي همچون ترابزون اسپور، فنرباغچه را داشته و گفته مي شود که کاشف  آردا توران، بازيکن سابق تيم هاي آتليکو مادريد و بارسلوناي اسپانيا نيز بوده است.

به نظر مي رسد، مذاکرات نمايندگان اين باشگاه با گزينه هاي مدنظر تا دو روز آينده به پايان مي رسد تا سرمربي جديد اين تيم مشخص شود.

ارسال در: سه شنبه 26 دي ساعت 22:51 (1396/10/26)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن