تيم ملي تمرينات خود را بدون سرمربي دنبال مي‌کند/ آقاي کي‌روش، دقيقا کجايي؟
شماره خبر : 142886
تمرينات ريکاوري تيم ملي در حالي بعد از هر هفته از ليگ برتر برگزار مي‌شود که خبري از سرمربي تيم ملي نيست.

زماني که کارلوس کي‌روش پيشنهاد برگزاري ميني کمپ 2 روزه تيم ملي بعد از بازي‌هاي هر هفته ليگ برتر را ارائه کرد، خيلي‌ها مخالف اين مسئله بودند اما همان زمان تقريبا تمام رسانه‌ها و کارشناسان از اين پيشنهاد استقبال کردند و معتقد بودند در «سال جام جهاني» همه برنامه‌ها بايد به نفع تيم ملي باشد.

حضور بازيکنان باشگاهي براي انجام ريکاوري بعد از بازي در مرکز تيم‌هاي ملي شايد عجيب به نظر برسد اما همه به کي‌روش و تدابير فني او ايمان داشتند و به خاطر همين مخالفت سرسختي هم صورت نگرفت. اتفاقا در 2 هفته گذشته بازيکنان ملي‌پوش داخلي بعد از پايان بازي تيم‌شان در ليگ برتر به اردوي تيم ملي رفتند و تمرينات ريکاوري را هم انجام دادند اما فقط يک مشکل وجود داشت.

با وجود اينکه 2 هفته از برنامه پيشنهادي کي‌‌روش براي بازيکنان ليگ برتر گذشته است اما هنوز خبري از خود آقاي سرمربي در ايران نيست و کي‌‌روش همچنان به ايران نمي‌آيد. اين در شرايطي است که گفته شده در قرارداد کي‌روش ذکر شده او در سال فقط 6 هفته حق رفتن به مرخصي را دارد آنهم در شرايطي که به برنامه‌هاي تيم ملي ضربه‌اي نخورد.

حالا اينکه کي‌روش الان در مرخصي است يا ماموريت فرقي در اصل موضوع ايجاد نمي‌کند. اينکه سرمربي «حرفه‌اي» تيم ملي در ماه‌هاي منتهي به جام جهاني چرا در اردوي تيم ملي حضور ندارد يک سوال است و سوالات زياد ديگري ذهن هر فوتبالدوستي را مشغول مي‌کند.

اينکه واقعا اين ميني کمپ ريکاوري چقدر در تيم ملي اثر دارد؟ اينکه اگر واقعا اين ميني کمپ به اين خوبي است چرا کي‌روش به راحتي 2 هفته از آن را از دست داده است؟ اينکه سرمربي تيم ملي در مرخصي است يا ماموريت کاري؟ اينکه اگر کي‌روش دنبال کارهاي تيم ملي در اروپا است پس بخش‌‌هاي مرتبط فدراسيون فوتبال چه نقشي دارند؟ اينها و شايد صدها سوال اين شکلي در ذهن همه اهالي فوتبال وجود دارد و قطعا پاسخ دادن به آنها خيلي از مشکلات را رفع مي‌کند.

به هرحال در شرايطي که کمتر از 5 ماه تا آغاز جام جهاني مانده غيبت‌هاي مکرر سرمربي تيم ملي در ايران ممکن است مسئله ساز شود هرچند دستياران کي‌روش در ايران حضور دارند و کارها را پيش مي‌برند اما اثرات حضور کي‌روش در ايران بيشتر از اثرات حضور دستيارانش است.

ارسال در: چهارشنبه 27 دي ساعت 11:20 (1396/10/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن