پرسپوليس رضايت ندهد طارمي بر مي گردد؟
شماره خبر : 142887
گرشاسبي در پاسخ به اين سوال که آيا امکان دارد اين توافق انجام نشود و طارمي مجددا به پرسپوليس باز گردد؟ گفت‌: همه چيز در اين فوتبال پيچيده امکان‌پذير است.

سرپرست باشگاه پرسپوليس درباره احتمال توافق نکردن با باشگاه الغرافه و بازگشت طارمي عنوان کرد در اين فوتبال هر چيزي امکان‌پذير است.

حميدرضا گرشاسبي در گفت‌وگو با برنامه تهران ورزشي راديو تهران، درباره آخرين وضعيت تيم فوتبال پرسپوليس و اين که آيا بدهي‌هاي خارجي اين تيم به طور کامل پرداخت شده است يا خير، اظهار کرد: بيش از 70 درصد از بدهي‌ها پرداخت شده است و در حال‌ حاضر به مرور کارها را انجام مي‌دهيم  تا خطري باشگاه را تهديد نکند تا ان‌شاء‌الله بتوانيم باشگاه را به سمت پيشرفت حرکت دهيم. يک مجموعه بايد از حواشي مراقبت کند که به خاطر بدهي‌هاي خارجي دچار مشکل نشويم. شايد کسي در اين ميان قصور کند اما فدراسيون فوتبال که متولي فوتبال است بايد مراقبت کند و پيشگيري کنيم تا اتفاقي رخ ندهد.

او درباره وضعيت کمال کاميابي‌نيا هم، گفت‌: کاميابي‌نيا در يک حادثه دچار دررفتگي کتف شد که اين ناحيه بسيار حساس است و اگر دو بار آسيب ببيند، درمانش سخت مي‌شود. متاسفانه با بدشانسي مواجه شد و اين اتفاق رخ داد. در حال‌ حاضر هم وضعيتش خوب است و فکر مي‌کنم کم‌تر از دو هفته‌ ديگر مي‌تواند بازي کند.

سرپرست باشگاه پرسپوليس در ادامه‌ درباره وضعيت طارمي و اين که آيا باشگاه پرسپوليس دريافت مبلغ توافق را خواستار شده است تا ITC او را صادر کنند يا خير؟ گفت‌: پس از درخواستي که در ابتدا از باشگاه الغرافه به دست‌مان رسيد ما گفتيم که ابتدا شرايط‌تان را اعلام کنيد و در ادامه‌ آن‌ها شرايط‌شان را گفتند و ما دو، سه بند اين شرايط را جابه‌جا کرديم و براي‌شان فرستاديم. الان هم منتظر هستيم امضاي مديران باشگاه و امضاي آقاي طارمي به دستمان برسد که مجددا آن را بررسي کنيم و اگر مورد قبول ما بود کار قطعي تمام شود. اين کار بايد امروز يا فردا (پنج‌شنبه) انجام شود.

او در پاسخ به اين سوال که آيا امکان دارد اين توافق انجام نشود و طارمي مجددا به پرسپوليس باز گردد؟ گفت‌: همه چيز در اين فوتبال پيچيده امکان‌پذير است. ما خيلي به طارمي اصرار کرديم که بماند. علاقه داشتيم که او بماند و گذشته را جبران کند اما اين کار دلي است. او دوست داشت تجربه جديدي داشته باشد و به خارج از کشور برود.

گرشاسبي درباره اين که آيا منافع مالي باشگاه پرسپوليس هم در اتخاذ اين تصميم تاثيرگذار بوده يا خير؟ گفت‌: اين را صادقانه به همه هواداران مي گويم. در خصوص آقاي طارمي يک درصد  بحث سود باشگاه و درآمدزايي مطرح نبود، چرا که ما رفتيم و آن 800 هزار دلار را حل کرديم (پرونده ريزه اسپور) و برگشتيم. لذا اين تفکر نبود. هر کسي چنين فکري کند که باشگاه به خاطر سود طارمي را واگذار کرده من واقعا از اين تفکرش ناراحت مي‌شوم. طارمي محکم و قاطع اعلام کرده است که من با توجه به اين که سه ماه از قراردادم باقي‌ مانده مي‌خواهم بروم.

سرپرست باشگاه پرسپوليس درباره اين که آيا پيرامون تمديد قرارداد با بازيکنان فکري کرده است يا خير؟ گفت‌: بازيکنان ما تا آخر فصل با ما قرارداد دارند. همين روزها هم آقاي برانکو فهرست مورد نظرش را به ما اعلام مي‌کند تا بر اساس آن فهرست با بازيکنان صحبت مي‌کنيم و قراردادشان را تمديد مي‌کنيم. خوشبختانه تا به امروز هم هيچ بازيکني نق نزده و ساز جدايي هم کوک نکرده است. همه چيز در باشگاه پرسپوليس دلي و رفاقتي ادامه‌ دارد.

وي درباره مطلب درج شده در يکي از روزنامه‌ها مبني بر اين که برانکو يکي از بازيکنانش را نمي‌خواهد، گفت‌: برانکو عاشق همه بازيکنان است. من از اهالي رسانه و کساني که قلم به دست دارند خواهشمندم در نوشته‌هاي خود دقت کنند و مسائل را تحريک آميز جلوه ندهند. اميدوارم که همه کمک کنند تا بحران نيم فصل و بستن پنجره نقل‌ و انتقالات را پشت سر بگذاريم.

گرشاسبي درباره اين که در انتخابات کميته ملي المپيک مهدي تاج به عنوان نماينده اهالي فوتبال نتوانسته است در هيات اجرايي راي بياورد، گفت‌: احتمالا آقاي تاج در اين زمينه  فعاليتي نکرده‌اند. يعني از قبل تلاش و رايزني نکرده است که راي بياورد. فقط مي‌دانم اين کارها پيگيري و لابي‌گري  مي‌خواهد اما با توجه به اين که فوتبال اين همه سر و صدا دارد و همه مردم علاقه ويژه‌اي به آن دارند بايد يک فرد فوتبالي هم در هيات اجرايي عضو مي‌شد.

سرمربي باشگاه پرسپوليس درباره انتخابات مجمع  فدراسيون فوتبال که چند روز قبل برگزار شد هم، گفت‌: در آن انتخابات بهتر بود آراء تک تک روي تخته نوشته مي‌شد تا شبهات به وجود نمي‌آمد.

ارسال در: چهارشنبه 27 دي ساعت 11:35 (1396/10/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن