طباطبايي: حسيني براي ثبت رکورد مديون رحمتي و ديگر هم‌بازي‌هايش است
شماره خبر : 142890
دروازه‌بان پيشين تيم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که سنگربان فعلي اين تيم براي ثبت رکورد حفظ دروازه‌اش مديون سيدمهدي رحمتي و ديگر آبي‌پوشان است.

سيدهادي طباطبايي درباره روند تيم استقلال پس از حضور وينفرد شفر در اين تيم، اظهار داشت: روند استقلال نسبت به قبل بهتر شده، ولي اين روند مثبت بايد خودش را در نتايج هم نشان بدهد. بخشي از اين خوب شدن تيم به شوک تغييرات در کادر فني برمي‌گردد، اما وقتي چند هفته از آن شوک مي‌گذرد، اين مباحث فني است که بايد جوابگو باشد. بايد ديد که استقلال در آينده از لحاظ روند حرکتي چطور عمل مي‌کند.

وي افزود: در دو هفته اخير که بازي‌ها سخت‌تر شده، استقلال هم شکننده‌تر نشان داده است. در همين دو بازي اخير هم ديديدم. استقلال حتي جلوي تراکتورسازي که شرايط خوبي ندارد، کيفيت لازم را نداشت. در بازي مقابل سايپا هم دو نيمه زشت و زيبا رقم خورد. استقلال اول خوب بازي کرد، اما وقتي سايپا جلو آمدند، بازي متفاوت شد. در اين دو بازي مي‌گويند جپاروف نبود و به همين خاطر استقلال نتوانسته بازي کند، اما نبايد اين‌طور باشد چون استقلال تيم خيلي بزرگي است که مهره‌هاي خوبي هم دارد. اگر قرار باشد نبود يک بازيکن روي کيفيت تيم تأثير بگذارد، نمي‌شود. بايد عميق‌تر به قضيه نگاه کرد.

دروازه‌بان سال‌هاي نه چندان دور استقلال راجع به عملکرد سيدحسين حسيني در چارچوب دروازه اين تيم، تصريح کرد: حسيني بازيکن بااستعدادي است و اميدوارم اين روند را ادامه بدهد. او موفقيتش را مديون کل بازيکنان است که خيلي تلاش کردند تيم از اين وضعيت در بيايد. حسيني همچنين مديون سيدمهدي رحمتي هم هست که در کنارش به او انگيزه مي‌دهد. حسيني هميشه بايد قدردان هم‌بازي‌هايش باشد و پس از اينکه رکورد خود را از دست داد، انگيزه‌اش را از دست ندهد. بازيکن براي بزرگ بازي کردن در تيم‌هاي بزرگ از مردم انگيزه مي‌گيرد. شما بايد هميشه خوب و در بهترين شرايط باشيد تا بتوانيد انتظارات را برآورده کنيد.

طباطبايي در مورد تصاوير پخش شده از محل زندگي حسيني در ابتداي حضورش در استقلال گفت: بقيه مگر چطور شروع کردند؟ خيلي‌ها اين‌طور شروع کردند. مهم اين است که بازيکن ظرفيت و لياقت خودش را نشان بدهد و بتواند خودش را بالا بکشد.

ارسال در: چهارشنبه 27 دي ساعت 12:08 (1396/10/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن