گرشاسبي: من اگر اشتباه کردم، فدراسيون بايد مراقب باشد!
شماره خبر : 142892
سرپرست باشگاه پرسپوليس در يک گفت و گوي راديويي ، حرف هاي جالبي به زبان آورد.

حميدرضا گرشاسبي که با برنامه راديويي تهران ورزشي صحبت مي‌کرد در خصوص بدهي‌هاي باشگاه پرسپوليس به بازيکنان و مربيان خارجي گفت: بيش از 70 درصد پرونده‌ها بسته شده و کار بقيه پرونده‌ها هم به صورت مداوم در حال انجام شدن است و به دنبال اين هستيم تا قبل از تهديدهاي جدي به رتق و فتق امور بپردازيم.

وي درباره اينکه چه برنامه‌هايي بايد انجام داد تا بعد از اين چنين اتفاقاتي رخ ندهد، افزود: به هر حال يک مجموعه بايد مراقب اين موضوع باشند. شايد به طور مثال من حواسم جمع نباشد يا قصوري کنم اما ناظر بر کار ما که فدراسيون فوتبال است بايد مراقبت انجام دهد تا قبل از وقوع، پيشگيري کند. تلاش ما همين است که اگر قرار است يک فرد خارجي به جمع‌مان اضافه شود حرفه‌اي تر اين کار را انجام دهيم.
گرشاسبي در خصوص وضعيت کمال کاميابي‌نيا اظهارداشت: متأسفانه کتف اين بازيکن در يک حادثه در رفت و جاي حساسي هم هست چرا که اگر 2 بار اين اتفاق رخ بدهد در رفتن کتف حالت عادي به خود مي‌گيرد، او در يک حرکت ورزشي قصد شيرجه زدن داشت که آن حادثه پيش آمد و خوشبختانه به خير گذشت و فکر مي‌کنم کمتر از 2 هفته ديگر به تمرينات برگردد.
وي در مورد اينکه يکي از رسانه‌ها نوشته بود برانکو از اين مسئله ناراحت و عصباني است، افزود: برانکو چيزي در‌ اين‌باره نگفته است.
سرپرست باشگاه پرسپوليس در مورد مبلغ قرارداد طارمي و اينکه اين احتمال وجود دارد که با حضورش در الغرافه موافقت نشود، اظهارداشت: رقم اين بازيکن را تا قطعي نشود نمي‌گويم. ما از باشگاه الغرافه خواستيم تا شرايطشان را اعلام کنند و آنها هم اين کار را انجام دادند. بعد از آن ما 2-3 بند را جابجا کرديم و آنها اين شرايط ما را پذيرفتند. حالا منتظر ارسال نامه از سوي آنها و امضاي طارمي و باشگاهش هستيم تا آن را بررسي کنيم که اگر مورد قبول بود آن را امضا کنيم و فکر مي‌کنم طي امروز و فردا اين اتفاق رخ دهد. درباره اينکه شايد هم موافقت نشود بايد بگويم در فوتبال ما هرچيزي قابل رخ دادن است و هيچ چيزي قابل پيش‌بيني نيست.
وي در خصوص اينکه دوست داريد طارمي برگردد و اينکه گفته مي‌شود شما براي سود پرسپوليس اين بازيکن را ترانسفر کرديد، گفت: ما اصرار داشتيم طارمي بماند و حتي ما و کادر فني نشست‌هايي هم با او داشتيم تا او بماند و به خصوص در آسيا جبران کند اما او دلش با رفتن به يک تيم خارجي بود و مي‌خواست تجربه جديدي کسب کند. درباره سوددهي پرسپوليس هم بايد بگويم که يک درصد اين مسئله در ذهن ما نبود. ما جريمه باشگاه ريزه‌اسپور را با مذاکراتي مورد بخشيدگي قرار داديم و هرکسي که فکر مي‌کند ما براي سوددهي طارمي را ترانسفر کرديم من را ناراحت مي‌کند. به صورت محکم مي‌گويم که طارمي گفت که من3 ماه قرارداد دارم و کمک کنيد تا بروم تا پولي هم گير باشگاه بيايد.
سرپرست باشگاه پرسپوليس در مورد بحث تمديد قرارداد با بازيکنان اين تيم اظهارداشت: حدود 10 بازيکن قراردادشان در پايان فصل تمام مي‌شود، ما منتظر هستيم تا برانکو ليست بازيکنان مورد نيازش را اعلام کند و براساس آن اقدام کنيم اما تا به اين لحظه کسي ساز جدايي از پرسپوليس نزده و همه در تمرينات و بازي‌ها به پرسپوليس کمک مي‌کنند و فاصله امتيازي به وجود آمده در سايه همين همدلي است.
گرشاسبي در مورد درگيري بازيکنان پرسپوليس در زمين به خصوص بيرانوند و انصاري که در مشهد رخ داد، اظهارداشت: کسي که ورزش مي‌کند به هر حال شايد بگومگوهايي‌ هم داشته باشد اما پرسپوليس يک باشگاه بزرگ است و مسائل کوچکش هم بزرگ ديده مي‌شود. آنها حتي با هم به کميته انضباطي آمدند و با هم رفاقتي برخورد کردند.
وي درباره اينکه يکي از روزنامه‌ها مطلبي نوشته مبني بر اينکه برانکو يکي از بازيکنانش را نمي‌خواهد و آيا اين بازيکن محسن مسلمان است، افزود: برانکو عاشق تک تک بازيکنانش است و بحثي هم در اين خصوص نداشته است. از رسانه‌ها خواهش مي‌کنم براي تيمي که از 2 پنجره نقل و انتقالات محروم است مطالب تحريک‌آميز ننويسند و کمک کنند تا اين شرايط بحراني را پشت سر بگذاريم.
سرپرست باشگاه پرسپوليس درباره اينکه چرا تاج در هيأت اجرايي کميته ملي المپيک رأي نياورد، گفت: احتمالاً تاج فعاليت و رايزني از قبل انجام نداده بود و برنامه‌هايش را هم ارائه نداده است. من به صورت دقيق نمي‌توانم در اين‌باره صحبت کنم اما به هر حال نياز به لابي و تلاش است. اما فکر مي‌کنم فوتبال با اين سر و صدا و علاقه‌ايکه مردم دارند جايش بود که يک عضو در هيأت اجرايي داشته باشد.
وي درباره انتخابات نايب رئيس فدراسيون فوتبال و حاشيه‌هايي که به وجود آمد، اظهارداشت: بهتر بود که آراء به صورت تک تک روي تخته نوشته مي‌شد تا اين شبهات به وجود نمي‌آمد.
سرپرست باشگاه پرسپوليس در مورد اينکه چرا جلسات کميته انضباطي براي اين باشگاه برخلاف ساير باشگاه‌ها اينقدر زود تشکيل مي‌شود، تصريح کرد: ما جلساتي با آقاي تاج و مسئولان کميته انضباطي داشتيم و حرف‌هاي ما را پذيرفتند اما بعضاً شرايط خاصي هم بود که تمکين کرديم اما مقصر گاهي کسان ديگري هستند. وقتي در يک بازي داور 3 پنالتي 100 درصد ما را نمي‌گيرد داور مقصر است و اگر هم تيم ما جريمه مي‌شود داور بايد آن را بپردازد. البته به دنبال اصلاحاتي در اين زمينه هستيم.
ارسال در: چهارشنبه 27 دي ساعت 12:34 (1396/10/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن