پيش بازي هفته 20 مسابقات ليگ برتر فوتبال
شماره خبر : 142893
هشت بازي هفته 20، مسابقات ليگ برتر در حالي روزهاي پنجشنبه و جمعه ، برگزار مي شود که تيمهاي استقلال و پرسپوليس بايد به ترتيب با تيمهاي پديده و گسترش فولاد ملاقات کنند . ايستگاه بيستم ، مي تواند آبستن حوادث و اتفاقات گوناگون باشدبه گزارش سايت روزنامه نود (سعيد واعظ)

پرسپوليس ، گسترش فولاد
قرمز پوشان تهراني ، صدرنشين بلا منازع ليگ برتر ، بايد در تهران با تيم گسترش فولاد تبريز ملاقا ت کند .محسن ربيع خواه و کمال کاميابي نيا ، از اردوي سرخ ها بر طبق سازمان ليگ برتر محروم اند . در آنسو، ادسون هنريکو ، از تيم گسترش فولاد هم محروم است .
قهر فيروز کريمي
از اردوي تيم گسترش فولاد تبريز ، اينطور خبر مي رسد که فيروز خان با هوشنگ نصير زاده ، بر سر جذب يک بازيکن مشاجره لفظي پيدا کرده است و به حالت قهر اردوي اين تيم را ترک کرده است . بايد ببينيم ، سرنوشت سرمربي تيم گسترش فولاد در مصاف با تيم پرسپوليس به کجا مي انجامد .
پديده ، استقلال
شاگردان شفر ، بعد از دو تساوي متوالي برابر تيمهاي تراکتور وسايپا ، اين دفعه بايد در مشهد مقدس با تيم پديده ، که هفته ها ست روزهاي بحراني را پشت سر مي گذارد مسابقه بدهند . شواهد و قرائن اينطور حکايت مي کنند که فعلا ، مصدوم و محرومي از سوي دو تيم اعلام نشده اند. پديده ، با کسر شش امتياز از سوي فيفا در کمر شکن جدول جا خوش کرده است و به نوعي در جدال با استقلال تهران چشم به ساقهاي محمد قاضي بهترين گلزن خود دوخته اند. استقلالي ها ف نيز مي خواهند با برد و روند روبه رشد شان فاصله خود را با ديگر مدعيان در صدر جدول کمتر کنند .
ذوب اهن ، صنعت نفت ابادان 
تيم فوتبال ذوب اهن با روحيه اي مضاعف بخاطر برد در شهر آورد 62 نصف جهان برابر تيم صنعت نفت آبادان صف آرايي خواهند کرد . بطور حتم ، قلعه نويي ، کي روش استنلي ، مهاجم انرژيک و شوت زن خود را در نوک پيکان تيمش قرار خواهد داد تا از قدرت سرزني وي نيز بهره ببرد . ذوبي ها ، رفته رفته خود را در مربع مدعيان قرار دادند . نفتي ها ، نيز در ليگ برتر عملکرد متفاوتي دارند . يا مي برند يا به راحتي شکست مي خورند . شاگردان کمالوند در نقش جهان و در پيکار با تيم سپاهان در جام حذفي توانستند زرد پوشان را از گردونه مسابقات با هنرمندي جاسم کرار حذف کنند . قطعا ، کادر فني سبز پوشان براي از کار انداختن کرار نقشه هايي در سر دارند . جدال اين دو تيم مي تواند پر گل و جذاب شود .
سپيد رود ، سپاهان
طلايي پوشان اصفهاني بايد در رشت با تيم سپيد رود مسابقه بدهند . تيم سپاهان ، پر افتخار ترين تيم ليگ برتر در ليگ هفدهم ، وضعيت روبه ساماني را طي نمي کند . انها بعد از شکست در دربي اصفهان ، وضعيت مبهمي در مديريت باشگاه دارند . علي کريمي ، سرمربي تيم سپيد رود رشت ، وقتي مربي تيم نفت بود تيم سپاهان را شکست داد و قطعا باز هم اين کار را خواهد تکرار کرد . بايد منتظر ماند و ديد نتيجه زور آزمايي اين دو تيم در شهر باران چه خواهد شد .
تراکتور ، سايپا
تيم پر شور شهر تبريز ، با يحيي گل محمدي ، به بن بست رسيده است و گويي ، دوباره مجتبي حسيني ، در غياب يحيي ، تيم را تمرين مي دهد . با رفتن گل محمدي ، سينا عشوري نيز به تمرينات اين تيم برگشته است . از اردوي تيم تراکتور ، اينطور خبر مي رسد که مرتضي دنيزلي اگر قيمت اش را کاهش بدهد با توجه به رفاقت با آجر لو شايد سرمربي تيم تراکتور شود . سايپا ، نيز بعد از متوقف کردن تيم استقلال مي خواده در تبريز شاهکار کند و رتبه خود را از عدد هفت بهبود ببخشد .
فولاد ، پيکان
شاگردان سيروس پور موسوي ، هفته گذشته در تبريز برابر تيم گسترش فولاد به تساوي يک بر يک رسيدند و اين هفته در مسابقه با تيم پيکان که روي نبردن و ناکامي افتاده است مي خواهند کامياب شوند . تيم پيکان ، در قلب خط دفاعي خود از وجود حجت حق وردي محروم است . جدال اين دو تيم در هواي خوب شهر اهواز مي تواند براي دوستداران فولاد خوزستان جذاب و چشمگير باشد .
پارس جم ، استقلال خوزستان
تيم فوتبال پارس جم ، که در مکان سوم جدول قرار گرفته و سايه تيم ذوب اهن را بخوبي پشت سرش حس مي کند ، در صدد هست تا در جم ، از تيم بحران زده استقلال خوزستان ، سه امتياز حياتي را بگيرد . شاگردان عبدالله ويسي ، هم که در منطقه خطر هستند بطور حتم در بوشهر انتحاري بازي مي کنند تا کانديداي سقوط به ليگ پايين تر قرار نگيرند .
نفت تهران ، سياه جامگان
هومن افاضلي ، سرمربي جديد تيم نفت تهران که در بدو ورودش توانسته 4 امتياز ممکن از تيمهاي تراکتور و پرسپوليس کسب کند . براي اثبات شايستگي هاي بيشتر ش قصد دارد تيم سياه جامگان را با رضا عنايتي از پيش روي بردارد . دوئل افاضلي و رضا عنايتي در روز جمعه ديدني خواهد بود .

ارسال در: چهارشنبه 27 دي ساعت 12:46 (1396/10/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن