قلعه‌نويي: ذوب‌آهن را به بالاي جدول مي‌رسانيم/ بايد در برخي از پُست‌ها تقويت شويم
شماره خبر : 142896
سرمربي تيم ذوب آهن گفت: مطمئن باشيد که ذوب آهن اصفهان نماينده شايسته‌اي براي ايران در آسيا خواهد بود.

امير قلعه‌نويي، سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن بعدازظهر چهارشنبه در نشست خبري قبل از بازي با صنعت نفت آبادان از هفته بيستم ليگ برتر فوتبال ايران، بيان کرد: بايت حادثه سانچي تسليت مي‌گويم. بازي سختي مقابل صنعت نفت داريم. تيم ما نسبت به ابتداي فصل بهتر شده است تلاش مي‌کنيم تا اين روند را ادامه بدهيم.

او اضافه کرد: صنعت نفت هم تيم خوبي است و مربي باهوشي دارد. تنها نگراني من اين است که بازيکنانم در فکر بازي قبلي باشند. اگر کيفيت بازي با سپاهان بازي کنيم 3 امتياز را مي‌گيريم. صنعت نفت مهاجمان خوبي دارد. اگر ارتباط خط حمله و هافبک آن‌ها را قطع کنيم مي‌توانيم حملات آن‌ها را خنثي کنيم.

وي با اشاره به اين که در نيم فصل دوم هر بازي حکم فينال را دارد، ادامه‌ داد: اين سه امتيازها ما را به بالاي جدول رده‌بندي نزديک‌تر مي‌کند و در اين شرايط حساس به ما کمک خواهد کرد. در نيم فصل دوم نگرش تيم ما عوض شده است و هم بازيکنان فعلي و هم بازيکنان جديد به تيم کمک مي‌کنند.

قلعه‌نويي خاطرنشان کرد: در نيم فصل اول تجربه تلخي داشتيم که بعد از بازي‌ها آن را بازگو خواهم کرد و فعلا به اين فکر هستيم که بتوانيم خود را به بالاي جدول رده‌بندي نزديک‌تر کنيم.

سرمربي ذوب آهن اصفهان درباره سوالي در مورد سجاد شهباززاده، بيان‌ کرد: ما سجاد را مي‌خواستيم و اعتقاد داشتيم که با بودنش چند مدل بازي خواهيم کرد. البته در حال‌ حاضر تبريزي اين کار را انجام مي‌دهد اما با توجه به اين که در آينده بازي‌ها نزديک به هم مي‌شود ما نياز داريم که برخي از پست‌ها را تقويت کنيم. به دنبال اين هستيم تا يک مهاجم خارجي بگيريم. البته سه بازيکن مد نظر ما است تا زمان نهايي شدن آن را اعلام نخواهيم کرد.

سرمربي ذوب آهن در پاسخ به سوال خبرنگاري درباره موفقيت قلعه‌نويي در سپاهان، ادامه‌ داد: اين تيم شبيه به آن تيم مي‌شود اما ما در آسيا مطمئن باشيد که راحت‌تر بازي خواهيم کرد و شرايط به گونه‌اي است که کيفيت بازي‌هاي‌مان بالاتر مي‌رود. همان راهي که رفته‌ام را با ذوب آهن نيز خواهم رفت و مطمئن باشيد که ذوب آهن اصفهان نماينده شايسته‌اي خواهد بود.

قلعه‌نويي در پاسخ به سوالي در مورد حضور نداشتن کارلوس کي‌روش در تمرينات تيم‌ ‌ملي، بيان‌ کرد: لطفا من را وارد حاشيه نکنيد اما به‌ هر حال مسوولان فدراسيون فوتبال حضور دارند و برنامه‌اي که کارلوس کي‌روش دارد انجام خواهد شد. اما به اعتقاد من اين ريکاوري براي بازيکنان تيم‌هاي شهرستاني مضر خواهد بود، زيرا در اين صورت يک بازيکن شهرستاني بايد پنج پرواز داشته باشد در حالي که بازيکنان تيم‌هاي تهراني دو پرواز دارند. البته من با آقاجانيان صحبت کرده‌ام و قرار شد صحبت‌هاي من را به کي‌روش هم برساند. ما بازي‌هاي‌مان چهار، پنج روز يک بازي خواهد شد و بازيکنان‌مان بايد در اختيار خودمان قرار داشته باشند، زيرا پروازهاي زياد براي يک بازيکن سم است و ارتفاع مانند يک ماده بيهوشي است. به‌ هر حال چون برنامه مربي تيم‌ ‌ملي است، ما نيز بايد آن را اجرا کنيم و اين فقط براي تيم‌هاي تهراني خوب است.

او در ادامه‌ گفت‌: برخي از مديران مي‌گويند که روزي 20 ساعت کار مي‌کنند که البته بايد به مدير گفت‌ که با اين کارت ضرر خواهي کرد، زيرا جايي که برنامه‌اي وجود نداشته باشد مديرش 20 ساعت کار مي‌کند. کاپلو زماني مربي انگليس بود. چهار گل از آرژانتين دريافت کرد اما کاپلو را نگه داشتند چون ديدند که او برنامه دارد. قطعا حضور فيزيکي مربي تاثيرگذار است ولي ما بايد به سمت ساختارسازي برويم.

وي در ادامه‌ صحبت‌هايش با بيان اين که ذوب آهن به واقع يک باشگاه است، افزود: بودجه 25 ميلياردي را 12 ميليارد تومان کرده‌اند. ذوب آهن اصفهان در ورزش ساختارسازي کرده است و چرا بايد بودجه 25 ميلياردي‌اش به جاي اين که  30 ميليارد تومان شود، 12 ميليارد تومان شده است. تنها سالي است که ذوب آهن به تعهداتش عمل نکرده است و البته بايد تشکر کنم که آذري بعد از برد مقابل سپاهان براي بازيکنان پاداش در نظر گرفت اما مي‌بينيم که برخي از تيم‌ها مثل صنعت نفت 50 درصد پرداختي داشته‌اند و حتي به برخي از بازيکنان‌شان تا 70 درصد قراردادشان پرداختي داشته‌اند اما اعتراض هم مي‌کنند. من از صادقي و هيات مديره خواهش مي‌کنم که پولي به تيم تزريق کنند، زيرا 10 روز ديگر بازي آسيايي داريم.

سرمربي ذوب آهن افزود: بازيکنان جديد ما يک ريال هم دريافت نکرده‌اند و اين يعني آخر معرفت. اکبر ايماني، بازيکن ملي‌پوش است، اما به او هم يک ريال داده نشده است. برخي‌ها در مطبوعات شلوغ کردند، اما ما تحقيق کرديم که مربي‌شان 70 درصد دريافت کرده است و بازيکنان داخلي و خارجي‌شان نيز 50 و 70 درصد از مبالغ‌شان را دريافت کرده‌اند، ولي ذوب آهن تنها 30 درصد پرداختي داشته است.

ارسال در: چهارشنبه 27 دي ساعت 15:09 (1396/10/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن