پيش بيني پيشکسوت استقلال از قهرمان ليگ
شماره خبر : 142898
مهدي پاشازاده در خصوص نحوه جدايي اش از تيم نساجي مازندران اظهار داشت: فوتبال همين است و من اصلا نمي خواهم در مورد اين مسئله صحبت کنم. اينکه در آينده به چه تيمي مي روم نيز هنوز مشخص نيست و فعلا تصميمي نگرفته ام.

مهدي پاشازاده در خصوص نحوه جدايي اش از تيم نساجي مازندران اظهار داشت: فوتبال همين است و من اصلا نمي خواهم در مورد اين مسئله صحبت کنم. اينکه در آينده به چه تيمي مي روم نيز هنوز مشخص نيست و فعلا تصميمي نگرفته ام.

وي با اشاره به ديدار تيم هاي پديده مشهد و استقلال تهران گفت: هر بازي شرايط خاص خودش را دارد اما تيم استقلال پس از روي کار آمدن وينفرد شفر نتايج خوبي گرفته و نوسان بسيار کمي را تجربه کرده است، در نقطه مقابل تيم پديده که فصل را بسيار خوب شروع کرد در بازي هاي اخير نوسان زيادي داشته و نتوانسته نتايج دلخواهش را کسب کند. با در نظر گرفتن اين نکات به نظر مي رسد استقلال بتواند در مشهد نتيجه لازم را بگيرد.

پيشکسوت باشگاه استقلال در مورد شکستن رکورد گل نخوردن تاريخ فوتبال ايران توسط سيد حسين حسيني دروازه بان آبي پوشان عنوان کرد: من از ثبت اين رکورد بسيار خوشحال شدم و به حسيني و همه هواداران استقلال تبريک مي گويم. حسيني دروازه باني جوان و آينده دار است که در صورت صلاحديد کارلوس کي روش مي تواند پيراهن تيم ملي را نيز بر تن کند.

 وي ادامه داد: در برنامه 90 مشخص شد که حسيني براي قرار گرفتن در چارچوب دروازه استقلال چقدر سختي کشيده اما سرانجام به خواسته خود رسيده است. 90 درصد فوتباليست هاي ايراني از شرايط سخت فوتبالشان را آغاز کرده اند و اينکه يک بازيکن از با سختي و مشقت فراوان و با امکانات کم از رده پايه فوتبال را شروع کند و به ليگ برتر يا تيم ملي برسد ارزشمند و قابل احترام است.

 پاشازاده با اشاره به جدايي مجتبي جباري از تيم استقلال گفت: جباري يکي از بازيکنان مهم و تاثيرگذار تيم استقلال بود که براي اين زحمات زيادي کشيد. به نظر علت جدايي جباري از استقلال قانون بدي است که متاسفانه در فوتبال ما وجود دارد. در فوتبال ما بازيکن، مربي يا مدير بدون هيچ گونه توضيحي کنار گذاشته مي شوند و در نهايت نيز هيچکس از علت اصلي آن مطلع نمي شود.

وي افزود: وقتي يک بازيکن يا مربي از تيمي جدا مي شود هزار و يک حاشيه و حرف و حديث ايجاد مي شود. در صورتي که در فوتبال دنيا چنين اتفاقاتي کمتر مي افتد و آنها گره اي که با دست باز مي شود را با دندان باز نمي کنند. در حال حاضر ميزان بي احترامي در فوتبال ما افزايش يافته و من اميدوارم اين روند در آينده نزديک متوقف شود. من براي جباري آرزوي موفقيت مي کنم، به نظر مي رسد که او مي خواهد مدتي استراحت کند و به زندگي شخصي اش برسد.

 پيشکسوت باشگاه اسقلال درباره پيش بيني اش از نتايج اين تيم در رقابت هاي ليگ برتر و جام حذفي بيان کرد: با شناختي که از شفر دارم نتايج خوب استقلال در بازي هاي پيش رو نيز ادامه خواهد يافت. با توجه به نمايش مطلوب تيم پرسپوليس در ليگ برتر، قهرماني در ليگ دور از دسترس آبي پوشان است و آنها بايد به دنبال کسب رتبه دوم يا سوم جدول باشند.

 وي ادامه داد: در جام حذفي وضعيت متفاوت است و استقلالي ها از بخت بالايي براي قهرماني برخوردار هستند، اميدوارم استقلال بتواند با شکست نفت آبادان راهي ديدار نهايي  شود و با پيروزي در بازي فينال، يک جام را به هواداران تقديم کند. البته آبي پوشان بايد هر چه زودتر يک يا 2 مهاجم گلزن جديد را جذب کنند تا در خط حمله مشکلي نداشته باشند.

پاشازاده در پايان با اشاره به تمديد قرارداد برانکو ايوانکويچ با تيم پرسپوليس گفت: از زماني که برانکو به پرسپوليس آمده همه از نتايج اين تيم راضي هستند و طبيعي بود که قرارداد او تمديد شود، هر چند اين اتفاق در برخي از باشگاه ها نمي افتد.

ارسال در: چهارشنبه 27 دي ساعت 15:35 (1396/10/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن