کورس چهار پاسور ليگ با مسلمان
شماره خبر : 142906
چهار گلساز ليگ برتري اين روزها به دنبال هافبک بازيساز پرسپوليسي ها هستند تا بتوانند عنوان بهترين پاسور ليگ را براي خود کنند.

هفته بيستم ليگ برتر در حالي آغاز مي شود که رقابت بين گلسازهاي ليگ با حساسيتي کمتر از گلزنان ليگ در جريان است. بدين ترتيب که چهار بازيکن حاضر در ليگ به دنبال هافبک بازيساز پرسپوليسي ها هستند تا بتوانند خود را به صدر جدول بهترين گلسازهاي ليگ برسانند.


محسن مسلمان که فصل گذشته نيز يکي از بهترين پاسورهاي ليگ محسوب مي شد در ليگ هفدهم نيز براي تيمش درخشيد و تاکنون توانسته است 9 بار با پاس هاي خود زمينه ساز گلزني در جمع پرسپوليسي ها شود.


وحيد اميري، وينگر سرخ پوشان يکي از بازيکناني است که در اين رقابت حضور دارد. او يکي از گلسازهايي است که تاکنون 4 پاس گل براي همبازيان خود مهيا کرده است. او در بازي پيش رو بايد به همراه تيمش برابر گسترش فولاد تبريز قرار بگيرد.


مهدي ترابي از جمه نارنجي پوشان نيز يکي ديگر گلسازان برتر در ليگ است. او که در ديدار اخير برابر استقلال پاس تنها گل سايپا را ارسال کرد نيز تاکنون 4 بار براي تيمش گلسازي کرده است. او روز آينده بايد به همراه تيمش برابر تراکتورسازان به ميدان برود.


معين عباسيان سومين بازيکني است که توانسته با ارسال 4 پاس گل به عنوان يکي از گلسازهاي برتر ليگ شناخته شود. او روز آينده بايد به همراه پديده‌اي‌ها برابر استقلالي ها قرار بگيرد، البته اين هافبک از جمله بازيکناني محسوب مي شود که بازي هاي زيادي را به دليل مصدوميت از دست داد.


عبدالله ناصري نيز آخرين بازيکني است که در ليگ هفدهم موفق شده 4 پاس گل را در کارنامه خود ثبت کند. او با اين تعداد پاس به همراه ديگر بازيکناني که از آنها نام برده شد در رده دوم بهترين گلسازهاي ليگ هستند و اميدوار است در ديدار روز جمعه برابر پيکان بازهم بتواند براي فولادي ها پاس گل مهيا کند.

ارسال در: چهارشنبه 27 دي ساعت 18:31 (1396/10/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن