شرايط متفاوت پديده و استقلال قبل از بازي انتقامي
شماره خبر : 142907
دو تيم استقلال و پديده شرايط متفاوتي قبل از ديدار روز جمعه دارند.

استقلال و پديده در شرايطي کاملا متفاوت نسبت به نيم فصل اول برابر يکديگر قرار خواهند گرفت و آبي ها اميدوارند در مشهد انتقام شکست ديدار رفت را بگيرند.

آبي ها در 5 ديدار گذشته خود قبل از اين ديدار 3 برد و دو مساوي کسب کردند و 11 گل زده و يک گل خورده در کارنامه خود دارند تا با فرم بسيار خوبي آماده اين ديدار شوند.

پديده مشهد اما فرم متفاوتي نسبت به حريف خود دارد و در 5 ديدار قبلي خود نتايج خوبي کسب نکرده است. يک برد، يک مساوي و 3 شکست نتايج آخرين ديدارهاي تيم پديده در ليگ برتر است و اين تيم نه تنها با دو گل زده خط حمله ضعيفي داشته، بلکه با دريافت 5 گل در خط دفاعي نيز شرايط خوبي ندارد.

تفاوت ميان اين دو تيم تنها مربوط به داخل زمين نيست و استقلال و پديده در خارج از زمين نيز شرايط متفاوتي دارند. آبي هاي تهراني روزهاي آرامي را سپري مي کنند؛ اما پديده درگير حواشي متفاوتي از کسر 6 امتياز و يا حق استفاده از ورزشگاه امام رضا است.

استقلال در ابتداي فصل شرايط خوبي نداشت و اولين شکست خود در ديدارهاي رو در رو را برابر اين تيم متحمل شد و حالا بهترين فرصت را در اختيار دارد تا انتقام شکست تلخ برابر پديده در ورزشگاه آزادي را بگيرد.

ارسال در: چهارشنبه 27 دي ساعت 18:50 (1396/10/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن