فولاد – پيکان، جدال ميزبانان بدون باخت
شماره خبر : 142929
انتقام پور موسوي با پيراهن مشکي و دگمه هاي سفيد

فولاد و پيکان در حالي به مصاف هم مي روند که يکي 14 هفته را بدون باخت پشت سر گذاشته و ديگري در 8 هفته اخير طعم برد را نچشيده است.

آخرين باري که فولاد خوزستان در ليگ بازنده بود به ديدار رفت اين تيم مقابل پيکان بر مي گردد که با تک گل بختيار رحماني اولين برد شاگردان مجيد جلالي در اين فصل رقم خورد. در آن ديدار فولادي ها نمايش خوبي داشتند و حتي دروازه ميزبان خود را باز کردند که گل صحيح آنها توسط داور بازي مردود اعلام شد. پورموسوي بعد از آن باخت ديگر تيمش طعم شکست را نچشيده و حالا فولاد با 14 هفته بدون باخت، تيم دوم جدول است.


در مقابل پيکاني ها که در اين فصل موفق به ثبت رکورد 7 برد متوالي شدند، 8 هفته اي است که رنگ برد را نديده اند و روند نزولي شان کاملا محسوس است. مجيد جلالي که به واسطه سالها حضور در فوتبال خوزستان شناخت لازم و کافي از فولاد را دارد، در اين هفته ها همواره از کيفيت تيمش دفاع کرده و مترصد فرصتي است تا به نبردن هاي پيکان خاتمه دهد.


نکته جالب اينکه فولاد و پيکان تنها تيم هاي بدون باخت در خانه بوده و از اين حيث رکوردار هستند. از جمع بازيکنان پيکان بختيار رحماني از اين تيم جدا شده و به ذوب آهن پيوسته و در فولاد نيز حسن بيت سعيد بعد از قطع همکاري با استقلال، حالا روزهاي اوج خود را در اهواز تجربه مي کند.


ديدار دو تيم ساعت 15 روز جمعه با قضاوت کوپال ناظمي و کمک سعيد قاسمي و حميد سبحاني در ورزشگاه غدير اهواز برگزار خواهد شد.

ارسال در: پنجشنبه 28 دي ساعت 12:37 (1396/10/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن