دروازه‌بان فولاد: در نيم‌فصل از چند تيم ليگ برتري پيشنهاد داشتم
شماره خبر : 142930
دروازه‌بان تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: در نيم‌فصل از چند تيم ليگ برتري پيشنهاد داشتم، اما خوشحالم که دوباره قراردادم را با فولاد تمديد کردم.

احسان مراديان در مورد تمديد قراردادش با فولاد خوزستان گفت: من خودم را مديون مردم خوزستان مي‌دانم و از اينکه در باشگاه فولاد هستم، احساس خوبي دارم. در نيم‌فصل از چند تيم ليگ برتري پيشنهاد داشتم که از لحاظ مالي هم پيشنهاد خوبي به من دادند، ولي دوست  داشتم در فولاد بمانم. من به اين باشگاه و مردم خوزستان وابسته هستم و اميدوارم روزهاي خوبي را در آينده تجربه کنم.

وي در مورد رقابتش با حامد لک، دروازه‌بان اول فولاد خوزستان خاطر نشان کرد: حامد دروازه بان تيم ملي است. ما با يکديگر رفاقت داريم و يک رقابت سالم هم بين ما دو نفر وجود دارد. اينکه چه کسي بازي مي‌کند به تصميم کادر فني مربوط مي‌شود، ولي به نظر من موفقيت فولاد از همه چيز مهم‌تر است. ما دوست داريم خوشحالي مردم خوزستان را ببينيم.

دروازه‌بان تيم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به اين پرسش که «آيا تيم فولاد مي‌تواند امسال سهميه آسيا بگيرد؟»، اظهار داشت: ما بازي به بازي جلو مي‌رويم و مي‌خواهيم اين نتايج خوب را ادامه دهيم. اميدوارم که سهميه آسيا بگيريم، چون لياقت رسيدن به اين عنوان را داريم.

مراديان با اشاره به شکست‌ناپذيري تيم فولاد خوزستان در 14 بازي پياپي تصريح کرد: خوشحالم که از هفته پنجم به بعد شکست نخورديم و اميدوارم تا آخر ليگ نبازيم.

ارسال در: پنجشنبه 28 دي ساعت 12:50 (1396/10/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن