توبيخ پسر الکس فرگوسن به خاطر انتقاد عجيب از يک داور انگليسي
شماره خبر : 142933
فرزند بزرگ سرمربي سابق تيم فوتبال منچستريونايتد به خاطر اظهارنظري عجيب درباره يکي از داوران فوتبال انگليس خودش را به دردسر انداخت.

دارن فرگوسن، فرزند الکس فرگوسن که هدايت تيم دانکسترراورز را در دسته دوم فوتبال انگليس برعهده دارد، به خاطر اظهارنظر اخيرش درباره داور ديدار شاگردانش برابر پلي‌موث در ابتداي هفته جاري از سوي کميته انضباطي اتحاديه فوتبال انگليس توبيخ شد و احتمالاً براي او مجازاتي در نظر گرفته خواهد شد.

فرگوسن 45 سال که از قضاوت اندي بينس و اعلام نکردن يک ضربه پنالتي به سود دانکستر در آخرين دقيقه بازي ناراضي بود، در پايان اين ديدار که روز شنبه هفته جاري و با تساوي يک - يک همراه شد، در انتقاد از عملکرد داور گفت: اين داوران به صورت پاره وقت کار مي‌کنند و سطح قضاوت آنها هم وحشتناک است. از نظر آمادگي جسماني هم که بايد گفت وضعيت‌شان فاجعه‌ است. من ديگر به اندازه کافي از اين وضعيت ضربه خورده‌ام، اما چه کاري از دستم ساخته است؟ بروم داوران را با تير بزنم؟ خب اين هم فکر خوبي است.

در واکنش به اظهارات عجيب پسر سرمربي اسطوره‌اي شياطين سرخ، اتحاديه فوتبال انگليس بيانيه‌اي کوتاه منتشر کرده که در آن آمده است: اين‌طور که پيداست اظهارات فرگوسن نادرست و باعث بدنام شدن اين ورزش شده است.

سرمربي سابق تيم‌هاي پيتربورو و پرستون، تا ساعت 18 روز دوشنبه هفته آينده به وقت محلي وقت دارد تا به اتهامات وارده به او پاسخ دهد.

فرگوسن يک روز پس از عنوان اظهارات عجيبش درباره داور بازي يادشده، ابراز پشيماني و تأکيد کرد که آن حرف‌ها را از سر ناراحتي و عصبانيت شديد زده و به هيچ عنوان هدفش اين نبوده که خشونت عليه داوران فوتبال را ترويج دهد.

ارسال در: پنجشنبه 28 دي ساعت 14:31 (1396/10/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن