برانکو: اطمينان دارم از بازي مقابل گسترش فولاد درس عبرت مي‌گيريم/ اميري کانديداي بازي در خط حمله است
شماره خبر : 142941
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: خوشبختانه بازي مقابل گسترش فولاد را نباختيم و اطمينان دارم از اين بازي درس عبرت خواهيم گرفت براي بازي‌هاي بعد.

برانکو ايوانکوويچ پس از تساوي يک - يک پرسپوليس مقابل گسترش فولاد در نشست خبري اظهار داشت: يک بار ديگر قبل از هر چيزي سالگرد درگذشت آتش‌نشان شهيد را تسليت مي‌گويم. افرادي که عمر خود را براي مردم و کشورشان دادند. همين‌طور بايد از هواداران‌مان تشکر کنم که تا آخرين ثانيه ما را تشويق کردند. آنها به ما اعتماد و ايمان دارند و عملاً يار دوازدهم ما هستند. آن قانون قديمي فوتبال اتفاق افتاد که وقتي موقعيت‌هاي زيادي را به گل تبديل نکني، تنبيه مي‌شوي و قانوناً هم بايد آن بازي را ببازيد. خوشبختانه با ميل و خواست بازيکنان موفق شديم نتيجه را نجات دهيم. اگرچه از نتيجه بازي راضي نيستم، اما خوشبختانه بازي را نباختيم. اطمينان دارم از اين بازي درس عبرت خواهيم گرفت براي بازي‌هاي بعد.

به لحاظ فني نمي‌توانم ايرادي به بازيکنانم بگيرم
وي درباره اينکه آيا بهتر نبود صادق محرمي را در زمين مي ماند و نورالهي به جاي بازيکن ديگري وارد زمين مي‌شد، گفت: محرمي به خاطر ضعف بازي از زمين خارج نشد. او به دليل احساس دردي که در پاي خود داشت، تعويض شد. من نخواستم صبر کنم تا خداي نکرده مشکل او بيشتر شود. قطعاً اگر محرمي مي‌توانست ادامه دهد، او را بيرون نمي‌آوردم. مجبور شدم او را تغيير دهم. به لحاظ فني نمي‌توانم ايرادي به بازيکنانم بگيرم، اما به لحاظ تاکتيکي مسائلي وجود دارد. در بازي با مشکي‌پوشان ما هفت موقعيت گلزني هدر داديم و اين بازي هشت موقعيت. همان اتفاقات سال گذشته دوباره براي ما در حال رقم خوردن است، اما خوشحالم در اين بازي تا لحظات پاياني فشار آورديم و اميدوارم در روزهاي آينده بتوانيم بهتر کار کنيم.

انتظار داريم عليپور، منشا و ديگر بازيکنانم بهتر باشند
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در مورد اينکه همچنان مشکل گلزني بين بازيکنان پرسپوليس وجود داد و به نظر مي‌رسد بازيکنان جسارت کافي براي زدن ضربه آخر را ندارند، يادآور شد: در مورد مهاجم ما معمولاً مي‌گويم، مهاجم بايد مادرزاد گلزن باشد. ما دل‌مان مي‌خواهد موقعيت‌هاي زيادي خلق کنيم و به گل برسيم، اما براي هر مهاجمي زماني بحران به وجود مي‌آيد و توپ‌هاي او تبديل به گل نمي‌شود. براي ما عليپور همچنان آقاي گل ليگ است، اما انتظارمان اين است او، منشا و همه بازيکنان بهتر باشند. در مورد شجاعت بازيکنانم هم بايد بگويم همين گل دقايق پاياني نشان مي‌دهد که بازيکنان ما ايمان و اعتماد دارند.

اميري کانديداي بازي در خط حمله است
«آيا وحيد اميري نمي‌تواند در پست مهاجم بازي کند؟»، برانکو در واکنش به اين پرسش گفت: بله، واقعيت اين است که سال گذشته و امسال از اميري در پست مهاجم استفاده کرده‌ايم. قطعاً او کانديداي اين پست است، اما واقعيت اين است که در کنار تيم اتفاقاتي مي‌افتد که مجبور مي‌شويم تصميمات ديگري بگيريم.

وي در مواجهه با سؤال خبرنگاري مبني بر اينکه «پرسپوليس در چند بازي اخير در مقابل تيم‌هاي دفاعي با مشکل روبه‌رو شده است و آيا قصد ندارد روش بازي تيم خود را تغيير دهد؟» گفت: ما مقابل نفت تهران و الان شانس‌هاي زيادي براي گلزني داشتيم، اما اينکه اين توپ‌ها تبديل به گل نمي‌شود، مسئله ديگري است. ما هميشه از جناجين راحت‌تر حمله مي‌کنيم. ما در هر دو نيمه فرصت‌هاي زيادي به دست آورديم و روش بازي ما اين است که تعادل در بازي‌مان ايجاد کنيم. ما امروز هفت يا هشت موقعيت گلزني داشتيم که اين‌ها بايد گل شود.

ارسال در: پنجشنبه 28 دي ساعت 17:51 (1396/10/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن