دايي: متاسفم براي هوادارن تراکتورسازي
شماره خبر : 142947
سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت: امروز به دليل فحاشي‌ها براي هواداران تيم تراکتورسازي متاسف شدم.

علي دايي در نشست خبري بعد از بازي مقابل تراکتورسازي گفت: بازي سختي بود. تراکتورسازي بعضي مواقع بهتر از تيم ما کار کرد. نيمه اول به غير از 3-4 موقعيت کار ديگري نکرديم اما در مجموع خدا را شکر کار بزرگي انجام دادند و در تبريز موفق شدند ببرند.

دايي افزود: بچه‌ها انرژي گذاشتند و ما توانستيم بازي را ببريم. البته پنالتي ايران‌ پوريان هم گل نشد. بچه‌هاي ما به بازي برگشتند چون ما نياز مبرمي به سه امتياز اين ديدار داشتيم.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا شما براي تساوي آمده‌ايد يا در روزهايي که تراکتورسازي ضعيف است براي برد به ميدان آمده‌ايد، تصريح کرد:  ما براي هيچ بازي براي کسب تساوي به ميدان نمي‌رويم براي بازي امروز هم استراتژي خاصي داشتيم تا از فرصت‌ها استفاده کنيم.تساوي به درد ما نمي‌خورد، ما به دنبال سه امتياز بوديم که خدا را شکر توانستيم کسب کنيم. فرقي نمي‌کند چه تيمي مقابل ما باشد. ما نياز داشتيم امروز اين سه امتياز را بگيريم، حملات خطرناکي هم مقابل دروازه تراکتورسازي ايجاد کرديم اگر بازيکنان ما کمي باهوش بودند، مي‌توانستند گل‌هاي بيشتري بزنند. آنها پاس آخر را درست ندادند و نتوانستيم از اين موقعيت استفاده کنيم. بازيکنان ما کار بزرگي کردند و نشان دادند اگر بخواهند مي‌توانند برنده باشند.

دايي در ادامه صحبت‌هايش خاطرنشان کرد: ما بعد از هفته دهم، يازدهم جان گرفتيم، متأسفانه نتوانستيم استقلال را ببريم اما بعد از اين بازي جان گرفتيم و توانستيم مقابل تراکتورسازي پيروز شويم، در نيم‌فصل اول در همين مقطع 10 امتياز داشتيم، اما الان 8 امتياز گرفته‌ايم. اميدوارم بتوانيم بهتر کار کنيم و نتايج خوبي بگيريم.

سرمربي تيم فوتبال سايپا درباره هواداران تراکتورسازي در ديدار امروز خاطرنشان کرد: امروز اولين بار بود که براي تماشاگران تراکتورسازي متأثر شدم من هميشه از تماشاگران دفاع کردم. اما آنها متأسفانه از دقيقه اول شروع به فحاشي کردند. هر کسي که توهين کند لياقت خود و خانواده‌اش را نشان مي‌دهد. تراکتورسازي عقب افتاد به جاي اينکه هواداران کمک و تشويق کنند تا تراکتورسازي رو به جلو کار کنند. آنها شعارهايي دادند که در روحيه بازيکنان تأثير گذاشت. امروز هواداران کاري کردند که تراکتورسازي را پايين آوردند و ما توانستيم نتيجه خوب بگيريم. 

وي افزود: زماني که به ورزشگاه آمدم بايد چه عکس‌العملي نشان بدهم؟ من هميشه از حق دفاع کرده‌ام، به فارس، لر و آذري کاري ندارم دنبال حق هستم. مسائلي که در تهران به وجود آمد را تقبيح کردم اينجا هم همينطور، تراکتورسازي پتانسيل زيادي دارد که بايد يکي آن را مديريت کند. ما کانون هواداران داريم، بايد يکي اين مسائل را کنترل کند. اگر تعداد هواداران کم باشد راحت‌تر مي‌توان موضوع را کنترل کرد. من کارم را در مستطيل سبز انجام مي‌دهم. هر کسي که توهين کند به خانواده خودش توهين کرده است. من به دل نگرفتم فقط خوشحالم که تيمم برد. 

دايي در ادامه صحبت‌هايش با اشاره به اينکه بايد در خيلي از مواقع گذشت کرد، يادآور شد: در خيلي از مواقع بايد گذشت و آقامنشي کرد، نه اينکه من هم مثل کساني که توهين مي‌کند جبهه بگيرم سوال من اين است تعداد نفرات کم را مي‌توان کنترل کرد يا زياد را،‌جواب مشخص است نفرات کم. من عين خيالم نيست، حس مي‌کنم اين افرادي که توهين مي‌کنند اين توهين‌ها را به مادرها، ناموس و خانواده خود کرده‌اند. هر کسي هر حرفي مي‌زند به خودش برمي‌گردد.

سرمربي سايپا در پاسخ به اين سوال که مهدي ترابي امروز دو گل براي تيم شما به ثمر رساند و به نظر مي‌رسد او پاشنه آشيل تيم شماست‌، تصريح کرد: پاشنه آشيل را براي نقطه ضعف به کار مي‌برند!‌تيم من متکي به يک نفر نيست، تيم من، تيم است. امروز روز خوب ترابي بود، به ويژه در نيمه دوم. در نيمه اول از او رضايت نداشتم. ترابي بازيکني است که هم به درد تيم ملي و هم باشگاه مي‌خورد. من هر تصميم که به تيم ملي کمک کند دوست دارم انجام دهم. ترابي را هفته قبل به تيم ملي دادم، اين هفته هم مي‌دهم. ما مي‌خواهيم به تيم ملي کمک کنيم. 

وي در پايان در واکنش به سوال يکي از خبرنگاران که پرسيد شما چرا مقابل توهين هواداران آقامنشي نکرديد، گفت: هر کسي که به من ناسزا بگويد به خانواده خودش داده است مگر من به هواداران فحش دادم. متأسفم که امثال شما به عنوان خبرنگار به اينجا مي‌آييد، چنين سوال‌هايي مي‌پرسيد و خودتان را هم معرفي نمي‌کنيد.شما در حدي نيستي که با من حرف بزني.

ارسال در: پنجشنبه 28 دي ساعت 19:01 (1396/10/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن