حميد درخشان: پرسپوليس نبايد خود را قهرمان ليگ بداند
شماره خبر : 142955
سرمربي اسبق پرسپوليس، گفت: پرسپوليس نبايد خود را از هم اکنون قهرمان بداند زيرا در اينصورت ممکن است قهرماني‌اش هم به خطر بيفتد.

حميد درخشان در مورد تساوي يک بر يک پرسپوليس مقابل گسترش فولاد تبريز، گفت: پرسپوليس در اين بازي بد نبود فرصت‌هاي گلزني زيادي به دست آورد و وقتي اين همه فرصت از دست مي‌رود طبيعي است که تيم دچار مشکل و غافلگيري شود. پرسپوليس هم به همين شرايط دچار شد و در زماني که مدام حمله مي‌کرد روي يک ضدحمله غافلگير شد و گل خورد. ناگفته نماند که گسترش فولاد بسيار فکورانه و باهوش بازي کرد و به آنچه که مي‌خواست رسيد.

وي افزود: اخراج بازيکن گسترش شيرازه دفاعي اين تيم را به هم ريخت و در نهايت پرسپوليس هم به گل مساوي رسيد اما اين مساوي چيزي از ارزش‌هاي گسترش فولاد کم نمي‌کند. براي پرسپوليس هم اين مساوي و يک امتياز بد نبود.

درخشان در مورد اينکه گفته مي‌شود دست برانکو براي حريفان رو شده و  تيم‌ها مقابل پرسپوليس فقط دفاعي بازي مي‌کنند، عنوان کرد: دست برانکو رو نشده است بسياري از تيم‌ها براي بقا در ليگ مي‌جنگند و پرسپوليس مي‌خواهد قهرمان شود. اين دو تفاوت زيادي با هم دارند. پرسپوليس هنوز هم شايسته‌ترين تيم است. تيم‌ها براي گرفتن حداقل امتياز از پرسپوليس به ميدان مي‌آيند و دل به اين خوش مي‌کنند که شايد روي اتفاقات سه امتياز را هم بگيرند. به نظر من خط حمله پرسپوليس بايد با تمرکز بيشتر بازي کند. مهاجمان تيم بايد دقت‌شان را بالاتر ببرند، يک تيم نمي‌تواند اين همه موقعيت گلزني را خراب کند، شايد در برخي بازي‌ها بعد از از دست دادن فرصت‌هاي گلزني فراوان بتوانيد پيروز شويد اما هميشه اين رويه تکرار نمي‌شود.

سرمربي اسبق تيم پرسپوليس در مورد اينکه فلاحت‌زاده قبل از بازي گفته بود قهرماني پرسپوليس هنوز مسجل نشده ، اظهار داشت: بله حرف او درست است پرسپوليس بايد در هر بازي براي گرفتن سه امتياز بجنگد و شرايط ليگ را به طور کامل بررسي کند اگر پرسپوليس تصور کند که قهرمان زودهنگام ليگ است حتي ممکن است قهرماني‌اش به خطر بيفتد.

ارسال در: جمعه 29 دي ساعت 09:35 (1396/10/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن