مديرعامل پديده: با دو رقيب مواجه هستيم؛ تيم حريف و داور
شماره خبر : 142970
مديرعامل باشگاه پديده خراسان معتقد است که اين تيم براي ديدارهاي خود بايد با تيم حريف و داور مسابقه مبارزه کند.

حميدرضا کريمويي پس از تساوي بدون گل پديده مقابل استقلال گفت: بازي زيبايي بود و موقعيت‌هاي خوبي داشتيم. فرصت‌هاي صد در صدي روي دروازه استقلال ايجاد کرديم که تبديل به گل نشد. متأسفانه باز هم در اين مسابقه از داوري ضربه خورديم. پنالتي دقيقه 2 ما را اعلام نکردند و يک پنالتي به سود استقلال اعلام شد که کارشناسان بايد در اين خصوص صحبت کنند.

وي با اعتراض به اخراج رضا مهاجري از کنار زمين گفت: در بازي‌هاي قبلي هم همين داور در بازي ما اشتباه کرد که به عنوان جريمه به ليگ دسته اول منتقل شد، اما قضاوت اين بازي مهم به او سپرده شد. احساس مي‌کنيم هميشه با دو رقيب مواجه هستيم. هم تيم حريف و هم داور. واقعاً در اين زمينه اذيت شديم و بايد فکري به اين موضوع کنيم.

مديرعامل باشگاه پديده با تمجيد از تماشاگران مشهدي که به تشويق اين تيم پرداختند، خاطرنشان کرد: آنها واقعاً به ما لطف کردند و امروز از روزهاي خوب پديده بود. تماشاگران با تمام سختي‌هايي که در راه رسيدن به ورزشگاه ثامن داشتند، به ورزشگاه آمدند و ما را تشويق کردند. دست آنها را مي‌بوسم.

کريمويي درباره اينکه گفته مي‌شود بازي مشکي‌پوشان - تراکتورسازي قرار است در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار شود، گفت: طبق مصوبات شوراي تأمين، ديدار تيم‌هاي استان خراسان رضوي به جز بازي با استقلال و پرسپوليس در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار خواهد شد. آستان قدس رضوي هم با ما همکاري داشته و فکر مي‌کنم مي‌توانيم بازي‌هاي بعدي را در اين ورزشگاه برگزار کنيم.

وي در پاسخ به اين پرسش که آيا از عملکرد تيم پديده در اين مسابقه راضي بوده است يا خير، اظهار داشت: بسيار راضي هستم. آنها بازي بسيار زيبايي ارائه کردند و از تمام جان خود مايه گذاشتند. ما بايد در اين مسابقه نتيجه مي‌گرفتيم. جو ورزشگاه با تشويق تماشاگران گرم‌تر شد و تيم با حمايت اين تماشاگران، مستحکم‌تر بازي مي‌کند.

ارسال در: جمعه 29 دي ساعت 17:56 (1396/10/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن