تنفر هافبک استقلال از تصميم دقايق 60 شفر
شماره خبر : 143067
فرشيد اسماعيلي يکي از بازيکناني است که در 2 فصل گذشته نمايش خوبي در ترکيب استقلال داشته است.

 فرشيد اسماعيلي در زمان حضور شفر هم عملکرد خوبي داشته و از زماني که به خط حمله اين تيم اضافه شده است، موفق شده نمايش خوبي داشته باشد.

اسماعيلي از زماني که شفر هدايت استقلال را برعهده گرفته است موفق شده 3 گل بزند و 3 پاس گل بدهد اما اين بازيکن به شکلي عجيب شرايطش در اين تيم تغيير کرده است.

هافبک شيرازي استقلال در نيم فصل دوم در دو 2 بازي در ترکيب استقلال حضور نداشت و به شکلي عجيب در بازي‌هايي هم که در ترکيب اصلي به زمين رفته هميشه تعويض اول اين تيم است و حدود دقيقه 60 بازي جاي خود را به بازيکنان ديگر مي‌دهد.

اسماعيلي در بازي روز جمعه نمايش خوبي در ترکيب استقلال داشت اما حدود دقيقه 60 جاي خود را به برزاي داد تا در 30 دقيقه پاياني جباروف تک هافبک بازيساز آبي‌ها بشود. اسماعيلي اين روزها جايگاه خود را در استقلال از دست داده است و شايد اگر محسن کريمي مصدوم نمي‌شد اين بازيکن همچنان به‌عنوان بازيکن نيمکت نشين در بازي‌ها حضور پيدا مي‌کرد.

اسماعيلي حتي جايگاه خود را در بين ملي‌پوشان از دست داده و کمتر مي‌تواند اميدوار باشد تا به جام جهاني برود. اسماعيلي شايد به همين دليل است که کارايي خود را نسبت به ابتداي فصل از دست داده و کمتر انگيزه دارد تا خودي نشان دهد.

 

ارسال در: دوشنبه 2 بهمن ساعت 11:37 (1396/11/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن