بررسي ارزشمندترين بازيکنان ليگ هفدهم
شماره خبر : 143071
پس از بازي هاي هفته بيستم ليگ هفدهم، مهاجم ذوبي ها موفق شد اختلاف خود را با آقاي گل پرسپوليسي ليگ کم کند.

کاپيتان ذوبي ها با ادامه درخشش خود در بازي هاي اخير بازهم توانست فاصله خود را با صدر جدول ارزشمندترين بازيکنان کم کند و اين روزها کمترين فاصله را با آقاي گل ليگ هفدهم داشته باشد.


با بررسي ارزشمندترين بازيکنان حاضر در ليگ هفدهم همراه "ورزش سه"، باشيد:


اول- علي عليپور، پرسپوليس – 15 امتياز


مهاجم سرخپوشان هرچند در ديدار اخير تيمش موفق نشد کاري از پيش ببرد اما درخشش علي عليپور در ديدارهاي قبلي پرسپوليس باعث شد تا وي از حاشيه امنيت خوبي در صدر جدول برخوردار باشد. او تاکنون با 12 گل در صدر جدول بهترين گلزنان ليگ قرار دارد و 2 بار نيز براي تيمش گلسازي کرده و 1 پنالتي منجر به گل نيز به دست آورده است.

 


دوم – مرتضي تبريزي، ذوب آهن – 13.5 امتياز


کاپيتان ذوبي ها را مي توان يکي از بهترين بازيکنان ليگ برتر در نيم فصل دوم دانست. او در هر ديدار سورپرايزي براي هواداران خودي دارد و در بازي هاي اخير با گل ها و پاس هاي دقيق خود موجبات پيروزي تيمش را فراهم کرده است و مرتضي تبريزي با گلزني در ديدار اخير سبزپوشان توانست خود را 9 گله کند. ضمن اينکه وي 3 پاس گل نيز براي همبازيان خود ارسال کرده است و 2 پنالتي نيز به دست آورده که يکي از آنها تبديل به گل شده است.

 


سوم – لوسيانو پريرا، صنعت نفت – 11.5 امتياز


مهاجم برزيلي نفتي هاي آبادان در ديدار اخير اين تيم نيز موفق شد براي آباداني ها گلزني کند. هرچند او نتوانست مانع از شکست تيمش شود اما باعث شد تا رتبه خود در جدول ارزشمندترين بازيکنان ليگ را بهبود ببخشد. پريرا تاکنون توانسته 6 بار دروازه حريفان را باز کند، ضمن اينکه وي 3 بار نيز با پاس هاي خود موجبات گلزني تيمش را فراهم کرد. البته شيمبا سه پنالتي نيز تاکنون به دست آورده که دو گل براي صنعت به همراه داشت.

 


چهارم – مهدي ترابي، سايپا – 11 امتياز


هافبک نارنجي پوشان را مي توان يکي از بهترين بازيکنان هفته بيستم دانست. او در ديدار سخت سايپايي ها برابر تراکتورسازي در تبريز موفق شد با دو گلي که وارد دروازه تيم ميزبان کرد سه امتياز تيمش را به دست بياورد. ترابي با اين عملکرد خود موفق شد تاکنون 6 بار براي تيمش گلزني کند، ضمن اينکه با 4 پاس گل نيز يکي از بهترين پاسورهاي ليگ محسوب مي شود. ترابي تاکنون 1 پنالتي منجر به گل نيز براي تيمش به دست آورده است.

 


پنجم – ساسان انصاري، سپاهان – 10 امتياز


مهاجم اين روزهاي سپاهاني ها نماينده اين تيم در صدر جدول ارزشمندترين بازيکنان است. ساسان انصاري که فصل قبل نيز با فولادي ها موفق شده بود گل هاي متعددي به ثمر برساند تاکنون توانسته 7 بار براي زردپوشان گلزني کند. او 1 پاس گل و کسب دو پنالتي منجر به گل نيز در کارنامه اين فصل خود به ثبت رسانده است.

 


پنجم – محمد نزهتي، سپيدرود – 10 امتياز


يکي از بهترين بازيکنان سپيدرود در ليگ هفدهم مهاجم باتجربه اين تيم است. نزهتي که به همراه ابراهيمي از موثرترين مهره هاي گيلاني ها در ليگ به حساب مي آيد در ديدار برابر سپاهان پايه گذار هر دو گل سرخ پوشان بود.  او در بازي هايي که به ميدان رفته است تاکنون توانسته 5 بار دروازه رقبا را باز کند. 2 بار براي تيمش گلسازي کند و 3 پنالتي منجر به گل نيز به دست بياورد.

 


ششم – محمد قاضي، پديده مشهد – 9.5 امتياز


مهاجم باتجربه مشهدي ها هرچند در بازي هاي اخير موفق نشده براي تيمش گلزني کند اما با 9 گلي که وارد دروازه حريفان کرده است، توانسته به عنوان دومين گلزن برتر ليگ خود را بشناساند. محمد قاضي علاوه گل هايي که براي پديده به ثمر رسانده يک پنالتي نيز به دست آورده که سودي براي اين تيم به همراه نداشت.

 


ششم – جاسم کرار، صنعت نفت – 9.5 امتياز


دومين بازيکن صنعت نفتي ها در صدر اين جدول باز هم ايراني نيست و اين بار هافبک عراقي آباداني ها توانست با بازي هاي فوق العاده اي که براي اين تيم به نمايش گذاشت به عنوان يکي از ارزشمندترين هاي ليگ هفدهم شناخته شود. کرار در بازي هاي اين فصل موفق شد 5 بار براي تيمش گلزني کند. ضمن اينکه وي تاکنون 3 پاس گل نيز از خود به جا گذاشته است و 2 پنالتي نيز به دست آورده که تنها 1 گل براي آنها در پي داشت.

 


انتخاب ويژه – اميرحسين فشنگچي – نفت تهران


مدافع سابق پرسپوليسي ها که اين روزها براي نفتي هاي تهران به ميدان مي رود در ديدار اخير اين تيم توانست به عنوان يکي از بهترين بازيکنان نام بگيرد. فشنگچي در ديدار تيمش برابر سياه جامگان موفق شد يک گل و يک پاس گل از خود به جا بگذارد.

 


شرح جدول – بازيکنان به ازاي هر گل و پاس گل يک امتياز مثبت دريافت مي کنند. بازيکناني که موفق به کسب پنالتي مي شوند در صورت گل شدن آن يک امتياز و در صورت از دست رفتن آن نيز نيم امتياز مثبت به دست مي آورند.


 

ارسال در: دوشنبه 2 بهمن ساعت 11:58 (1396/11/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن