کريمي رشت را ترک کرد/ ترديد سپيدرودي‌ها براي سفر به آبادان
شماره خبر : 143079
سرمربي تيم سپيدرود تمرينات رشت را ترک و براي تهيه زمين تمريني راهي تهران شد.

علي کريمي امروز پس از تمرين تيم سپيدرود با اتومبيل شخصي خود به تهران برگشت.

*کريمي در نظر دارد پيش از سفر به آبادان تيمش را يک جلسه در تهران تمرين دهد. از اين رو وي امروز (دوشنبه) راهي تهران شد تا زمين تمرين مناسبي را جهت تمرين تيمش هماهنگ کند. از زمين راه‌آهن در شهرک اکباتان به عنوان يکي از گزينه‌هاي کريمي نام برده مي‌شود.

*کاروان تيم سپيدرود صبح فردا رشت را ترک و راهي تهران مي‌شود. سپيدرودي‌ها با پرواز صبح سه شنبه به تهران مي‌آيند. اين تيم بعد از يک جلسه تمرين در تهران چهارشنبه راهي آبادان مي‌شود. سپيدرودي‌ها شب بعد از بازي راهي اهواز مي‌شود و پس از يک شب اقامت در اهواز با پرواز صبح جمعه به طور مستقيم به رشت برمي‌گردند.

*تيم سپيدرود براي سفر به آبادان مردد است. در حالي که مسئولان اين تيم بليت‌هاي سفر به آبادان و شرايط اقامت در اين شهر را تهيه کرده‌اند، آلودگي هوا در خوزستان، آنها را براي سفر مردد کرده است. سپيدرودي‌ها نگرانند سفرشان به آبادان بي نتيجه باشد و بازي آنها به دليل وجود ريز گردها کنسل شود و از اين رو دست خالي به رشت برگردند. به همين دليل پيگيري‌هايي را انجام دادند تا در اين خصوص اطلاع بگيرند ولي آباداني‌ها هم در اين مورد ابراز بي اطلاعي کردند.

به گزارش ميزان، بازي تيم سپيدرود برابر صنعت نفت آبادان پنجشنبه هفته جاري در چارچوب هفته بيست‌ويکم و از ساعت 17:10 در ورزشگاه تختي آبادان برگزار مي‌شود.

ارسال در: دوشنبه 2 بهمن ساعت 14:42 (1396/11/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن