واکنش شجاعي به صحبت هاي طارمي
شماره خبر : 143103
مسعود شجاعي به صحبت هاي مهاجم ايراني الغرافه واکنش نشان داد.

 مهدي طارمي در مصاحبه با سايت رسمي ليگ ستارگان قطر گفته: «با اشکان دژاگه که در تيم العربي بازي کرده و مسعود شجاعي هم که در الغرافه حضور داشته است، صحبت کردم. آنها مرا براي انتقال به فوتبال قطر تشويق کردند. پورعلي‌گنجي و سروش رفيعي نيز نماي روشني از فوتبال قطر و تيم الغرافه براي من شرح دادند.»
مسعود شجاعي گفت: آخرين تماسي که با دوست خوبم مهدي طارمي داشته‌ام، حدود هشت ماه پيش بوده. برايش در مسير تازه‌اي که انتخاب کرده آرزوي موفقيت مي‌کنم اما هيچ توصيه يا مشورتي در خصوص انتقالش به قطر نداشته‌ام و حتي اطلاعي از کيفيت انتقال و جزئياتش ندارم.
شجاعي که روزهاي موفقيت‌آميزي را در يونان سپري مي‌کند، يادآور شد: پارسال نيز بسياري از هواداران عزيز پرسپوليس  در شبکه‌هاي اجتماعي از من دلگير بودند که چرا خواهان حضور طارمي در پانيونيوس هستم. در حالي که به هيچوجه در جريان نبودم و مثل بقيه، اخبار را از سايت‌ها دنبال مي‌کردم. امروز باز همان قضيه تکرار شده و هواداران محترم، از من انتقاد مي‌کنند، در حالي که هيچ نقشي در جدايي مهدي از پرسپوليس و رفتن او به قطر نداشته‌ام. حالا براي اينکه دوباره درگير اين حاشيه غير منصفانه نشوم، ناگزير شدم تکذيب کنم.
ستاره ايراني آاک آتن که مهياي حضور در دربي بزرگ با المپياکوس مي‌شود، در ادامه گفت: تمام تمرکزم روي مسئوليت خودم در باشگاه آاک است. براي سه جام ليگ اروپا، سوپرليگ و جام حذفي، اهداف بزرگي داريم.

ارسال در: دوشنبه 2 بهمن ساعت 10:49 (1396/11/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن