عذرخواهي طارمي از شجاعي و دژآگه
شماره خبر : 143104
مهاجم جديد الغرافه به سوتفاهم شکل گرفته در خصوص مشورت از مسعود شجاعي براي حضور در قطر واکنش نشان داد.

سايت ستارگان ليگ قطر امروز در مصاحبه‌اي با مهدي طارمي از قول او مدعي شد که اين بازيکن براي حضور در الغرافه از مسعود شجاعي مشورت گرفته است.


در اين ارتباط مسعود شجاعي، بازيکن ايراني تيم آاک يونان در اين خصوص واکنش نشان داد و اعلام کرد آخرين گفتگوي او با مهدي طارمي به هشت ماه قبل بازمي‌گردد و او هيچ پيشنهاد و مشورتي براي حضور اين بازيکن در ليگ قطر و الغرافه نداشته است.


مهدي طارمي در گفتگو با خبرنگار ورزش سه در خصوص اين موضوع اينطور توضيح داد: مصاحبه‌ي من با سايت ستارگان قطر به صورت انگليسي بود و من به صورت انگليسي پاسخ آنها را مي‌دادم. اينکه در آن ذکر شده من از مسعود شجاعي براي حضور در الغرافه مشورت گرفتم درست نبود و آنها برداشت اشتباهي از صحبت‌هاي من داشتند و يا شايد من نتوانستم به درستي آن را بيان کنم. من در آن مصاحبه گفتم که اين دو بازيکن که تجربه بازي در کنار آنها در تيم ملي را دارم در اينجا (فوتبال قطر) بازي مي‌کردند و من فوتبال قطر را به دليل حضور اين دو بازيکن دنبال مي‌کردم و اينطور نبوده که آقا مسعود به من گفتند که به اينجا بيايند درست نبوده و اشتباه مصاحبه بوده است.


وي ادامه داد: من از هر دو دوست عزيزم بابت اين اشتباه عذرخواهي مي‌کنم و منظور من اين نبوده که آنها مرا به حضور در ليگ قطر ترغيب کرده‌اند.

ارسال در: دوشنبه 2 بهمن ساعت 23:26 (1396/11/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن