ضربه بزرگي که «عدم صداقت» به پرسپوليس زد/ طاهري - طارمي و پديده‌اي به نام «دروغ هماهنگ»!
شماره خبر : 143122
مهمترين مسئله‌اي که طارمي در برنامه 90 به آن اشاره کرد دروغ هماهنگي بود که با پيشنهاد مديران باشگاه پرسپوليس و وکيلش به فيفا گفته‌اند.

بعد از محروميت عجيب مهدي طارمي و باشگاه پرسپوليس در پرونده شکايت باشگاه ريزه اسپور، در تاريخ 2 مهر  «سير تا پياز داستان محروميت طارمي و باشگاه پرسپوليس توسط فيفا/ از رفتار احساسي «آقاي‌گل» تا «عدم صداقت» مديران باشگاه» جزييات اين داستان را منتشر کرد.

بعد از انتشار اين گزارش بازخوردهاي متفاوتي اتفاق افتاد، نکته جالب اينجاست که همان زمان مديران باشگاه مدعي شدند که خبري از «عدم صداقت» نيست و باشگاه در حرکتي قانوني با مهدي طارمي قرارداد بسته و هيچ مشکلي نيست و 2 پنجره محروميت باشگاه پرسپوليس هم باز مي‌شود!

در تمام اين 4 ماه و اندي مديران وقت باشگاه پرسپوليس مدعي بودند هيچ کار خلافي انجام نداده‌اند و باشگاه پرسپوليس بي خود محروم شده است! طارمي هم به خاطر رفتار غير حرفه‌اي هم خودش محروم شده و هم باعث محروميت باشگاه پرسپوليس!

شب گذشته مهدي طارمي روي خط برنامه 90 آمد و در مورد جدايي از پرسپوليس، محروميت خودش و باشگاه پرسپوليس و ... صحبت‌هاي مهمي انجام داد، صحبت‌هايي که يک وجه مهم دارند و آن هم مديران سابق باشگاه هستند براي پاسخگويي و تنوير افکار عمومي. مهدي طارمي حرف‌هايي زد که مخاطبان اين صحبت‌ها بعد از آن بايد يا آن صحبت‌ها را تاييد کنند و يا تکذيب و يا اگر اين ادعاهاي مطرح شده توضيحي دارند در مورد آنها توضيح دهند. طارمي صحبت‌هاي زيادي کرد که مهترين قسمت‌هاي آن را تيتر وار مي‌خوانيد:

*هم طاهري و هم وکيلم گفتند هيچ اتفاقي برايت نمي‌افتد!

*به من گفتند تا زماني که ITC نفرستند، ريزه‌اسپور هيچ کاري نمي‌تواند بکند.

*در تاريخ 30 خرداد هيچ قراردادي با پرسپوليس امضا نکرده بودم.

*قرار شد يک دروغ هماهنگ بگوييم و توافق‌نامه‌اي به تاريخ 30 خرداد امضا کنيم تا پرسپوليس محروم نشود!

*پرسپوليس به خاطر عدم صداقت محکوم شد.

به گزارش خبرگزاري ميزان، مهمترين مسئله‌اي که طارمي به آن اشاره کرد دروغ هماهنگي بود که با پيشنهاد مديران باشگاه پرسپوليس و وکيلش به فيفا گفته‌اند. اينکه مديران وقت باشگاه پرسپوليس چطور پيشنهاد چنين دروغ بزرگي را به طارمي داده‌اند جاي سوال دارد؟ واقعا مديران وقت پرسپوليس فکر مي‌کردند مي‌توانند سر فيفا را کلاه بگذارند؟ مديران وقت باشگاه پرسپوليس از همان اول نمي‌دانستند که خلاف و دروغ بزرگي را مرتکب شدند ولي باز اصرار داشتند که با «سلامت» پيش رفتند؟

مديران وقت باشگاه پرسپوليس و البته وکيل طارمي، طبق صحبت‌هاي اين بازيکن به چه حقي دروغ به اين بزرگي را برنامه ريزي کردند و به خورد مردم دادند؟ وقتي از همان ابتدا داستان «عدم صداقت» مطرح شد، چرا مديران پرسپوليس مرد و مردانه نيامدند به مردم بگويند که اشتباه کردند؟ چرا به جاي عذرخواهي و تلاش براي جبران اشتباه دوباره دروغ گفتند؟ آقايان واقعا فکر کردند که در فيفا هم مي‌توانند با «ارتش مجازي» و «تو بميري و من بميرم» کار را پيش ببرند؟ آقايان فکر کردند فيفا و مسئولانش هم کارمندان و زير دستانشان هستند که با تحکم و از بالا به پايين به آنها نگاه کنند؟

آقايان اين را نمي‌دانستيد که «ماه هيچ‌وقت پشت ابر نمي‌ماند؟»، طبق ادعاي طارمي شما به چه حقي با دروغ و جعل ضربه به اين بزرگي را به پرسپوليس و هوادارانش زديد؟ شما به چه حقي دست به اين جعل بزرگ زديد و با آبروي ايران و پرسپوليس بازي کرديد؟ شما به چه حقي در تمام اين مدت دروغ گفتيد؟

آقايان حالا که مشخص شد چه بلايي سر پرسپوليس آورديد چرا سکوت کرديد؟ چرا يک بار براي هميشه نمي‌آييد بگوييد اشتباه کرديد؟ چرا با مردم صادق نيستيد؟ چرا اصرار داريد با همه «عدم صداقت» داشته باشيد؟

همه مردم، هواداران و رسانه‌ها منتظر هستند بازيگران اصلي اين اتفاق ناگوار پاسخگو باشند و بگويند به چه حقي باعث محروميت باشگاه پرسپوليس شوند.

البته اين را هم بايد يادآور شويم که خبرگزاري ميزان آمادگي اين را دارد که ديدگاه‌هاي مديران وقت را هم در مورد صحبت‌هاي مطرح شده طارمي در برنامه 90 انعکاس دهد تا ببينيم پاسخ اين افراد به ادعاهاي مطرح شده چيست؟

ارسال در: سه شنبه 3 بهمن ساعت 12:06 (1396/11/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن