مصاحبه اختصاصي / مقصران اصلي بازي جنجالي نفت و تراکتور /وضعيت فعلي تيم نفت تهران/به موج فوتبال با سند و مدرک خواهم رفت /
شماره خبر : 143324
مصاحبه اختصاصي سايت روزنامه نود با بازيکن پيشين تراکتور سازي تبريز و فعلي تيم نفت تهران احمد کامدار


-روزنامه نود: متولد چه سالي هستيد و در کدام شهر به دنبا آمديد ؟ متولد 15 دي ماه 1367 هستم و در شهر تبريز به دنيا آمدم


-روزنامه نود: فوتبال را از کجا شروع کرديد و در کدام تيم ها بازي کرديد ؟ (آيا زمين خاکي هم بازي کرديد) ؟ فوتبالم رو از نوجوانان ماشين سازي  تبريز شروع کردم و در تيم هاي مس کرمان ، گسترش فولاد تبريز ، ماشين سازي تبريز ، تراکتورسازي تبريز ، نفت تهران ، بازي کردم  (با خنده تا دلتون بخواد )


-روزنامه نود: شما زماني که در تراکتورسازي بازي ميکرديد در آخرين بازي پرحاشيه و جنجنالي تراکتور و نفت حضور داشتيد از حاشيه هاي اون بازي بگيد و آيا دليل قهرمان نشدنتون و اينکه آيا داوري هم نقشي داشت ؟ وااي چه خاطره بدي بود برا تيم و هوادارامون و قطعا اون روز بهترين روزم بود که ما بازي قبلي رو در تهران با استقلال بوديم که چهارتا زديم به تيم استقلال و تو اون بازي من فيکس بازي کردم و بعد بازي استقلال بازي پاياني يا همان بازي جنجنالي با نفت تهران بوديم که ميشد گفت فينال ليگ بود و نميدونم چه اتفاقي افتاد که بنده جزء يازده تا نشدم و قطعا براي همه بازيکنان و هواداران بهترين روزامون بود تا با پرشورها قهرمان ليگ بشيم ولي اتفاقاتي رخ داد که باعث شد تا قهرماني رو از دست بديم و قطعا تيم داوري مقصر اصلي قهرمانيمون بود که با اخراح آندو تيموريان و خطايي که روي فريد بهزاد کريمي اتفاق افتاد و پنالتي واضح رو داور بازي برامون نگرفت و خيلي چيزهاي ديگه دست به دست هم داد تا قهرماني رو از دست بديم .

-روزنامه نود: شما کي متوجه اين موضوع شديد که قهرمان نيستيد ؟ بنده خداشاهده تو رختکن متوجه اين موضوع شدم و تو LCD رختکن ديدم سپاهان داره قهرمانيش رو جشن ميگيره و من اون شب از شدت ناراحتي نخوابيدم و موهامو خودم با تيغ تراشيدم و نميتونستم بخوابم خيلي ناراحت بودم هم بخاطر پرشورها و هم بخاطر خودم چون اون سال متونستيم قهرمان ليگ شويم .

-روزنامه نود: مربي تيم توني اولويرا پرتغالي بود از لحاظ فني و اخلاقي چگونه مربي بود ؟  توني آدم بسيار خوبي بود و مرد دلسوزي بود و تمرينات خوبي طراحي ميکرد ولي تنها ايرادري که ميشد ازش گرفت ضعف مديريتي بود.

-روزنامه نود: چرا از جمع تراکتوري ها جدا شديد آيا خودجوش بود يا اينکه ديگران دست داشتند ؟ عجب سوالي ،، به نکته خوبي اشاره کرديد و تا بحال هيچ رسانه اي از بنده اين سوال رو نپرسيده بود و منتظر بودم که هر موقع به برنامه موج فوتبال رفتم تمام جريان رو مو به مو برا هواداران بگم . من 250ميليون تومان قراردادم بود که فقط 80ميليون گرفتم و بقيه پولم رو هم نگرفتم . سه تا جام براي تراکتورسازي بازي کردم (ليگ ،حذفي، ليگ قهرمانان آسيا) و نود درصد بازي هارو براشون انجام دادم تيم خوبي داشتيم که يه نيم فصل رو با حاج رسول خطيبي بوديم و نيم فصل دوم هم توني اومد که آخر ليگ هم قهرمان نشديم و آخر فصل هم به دلايلي از تراکتور جدا شدم که توضيح خواهم داد با يه روال خوب داشتم به کارم ادامه ميدادم دو روز مانده به اتمام نقل و انتقالات که از ذوب آهن پيکان و فولاد پيشنهاد داشتم که رد کردم جناب عباسي به من زنگ زدند و رفتم باشگاه که جناب عباسي بدون مقدمه به بنده گفتند که جناب کامدار شما چرا به گسترش فولاد نميريد بريد گسترش فولاد با شنيدن اين حرف راستش عصباني شدم گفتم يعني چي؟ کجام برم شما مگه مدير برنامه هاي مني که تصميم ميگيريد اگه منو نميخواهيد رضايت نامه منو بديد برم لزومي نداره شما برا بنده تصميم بگيريد و با کلي بحث و گفتگو رضايت نامه ام رو گرفتم و با بي مهري از تيم تراکتور سازي و پرشورهاي تبريز جدا شدم .و اصلا دوست نداشتم از هواداران اينچنين خداحافظي کنم و عاشق تراکتور و هوادارانش بودم. من هرکجا بازي کنم سرمو هم ميدم برا اون تيم چون پول ميگيرم و يک ترک هرگز شرفشو زير پا نميزاره .و هرموقع به موج فوتبال رفتم ب سند و مدرک خواهم رفت و هرکس هم ناراحت خواهد شد جوابشو خواهم داد . |

-روزنامه نود: مربياني که در پيشرفت شما تاثيرگزارترين بودند ؟ بنده با مربيان زيادي کار کردم از مس کرمان اگه بخوام شروع کنم اميرخان قلعه نويي ، لوکا بوناچيچ ، پرويز خان مظلومي با اين عزيزان در مس کرمان در سن 18 و 19 سالگي کار کردم با يحيي گل محمدي و سعيد رمضاني هم کار کردم و جا داره از اين عزيزان تشکر کنم اما بدون شک بيشترين نقش رو تو فوتبالم حاج رسول خطيبي داشت که حدودا پنج سال با ايشون بودم و کمک زيادي به بنده کردند و شخصآ از اين ايشون تشکر ميکنم و سپاسگزار زحمات اين بزرگوار هستم و اينو هم بگم حاج رسول تنها براي بنده زحمت نکشيده بلکه خيلي ها مديونش هستند.


-روزنامه نود: امسال تيم نفت ميشه گفت پرحاشيه ترين تيم ليگ بود و اتفاقات زيادي رخ داد چندين بار مربيان عوض شدند علي کريمي و حميد درخشان و در آخر که تيم به هومن افاضلي داده شد مشکل از کجا بود ؟ تا چندين هفته بله حق با شماست بدهي تيم بسيار بالا بود و هيچ کس از تيممون حمايت نميکرد و مشکلات پشت مشکلات و هر روز هم مشکلاتمون زيادتر ميشد و بلاهايي سرمون اومد که تو دنبا بي نظير بود و حتي تو پايه ها اينچنين مشکلاتي هم نيست تا اينکه چند هفته پيش جناب آقاي دکتر فردوسي اومدند و حمايتمون کردند و تيم به آقا هومن سپرده شد و خداروشکر الان شرايط تيم نسبت به قبل خيلي بهتر شده و روز به روز به وعده هايي که دادند عمل ميکنند.

-روزنامه نود: اميد داري به تيم ملي دعوت بشي ؟ نا اميدي بزرگترين گناه است بله چرا دوست ندارم و آرزوي تمام بازيکنان است که لباس مقدس تيم ملي رو بر تن کنند .

-روزنامه نود: دوست داري به تراکتور برگردي ؟ بله خيلي دوست دارم و روزي خواهم آمد که هواداران منو بخواهند چون بزرگترين سرمايه تيم تراکتور پرشورها هستند و تو سرما و گرما خيلي زحمت ميکشند و بنده از اين هواداران تشکر ميکنم چون ميفهمم که چه زحمتي براي تيم ميکشند .

- روزنامه نود: در مورد فوتبال پايه نظري داري ؟ بايد مسئولين به پايه ها ارزش بيشتري بدهند و اينکه زيرسازي بايد از پايه ها شروع بشه .

-روزنامه نود: آيا تيم ملي در جام جهاني 2018 ميتونه به مرحله بعد صعود کنه ؟ کار راحتي نيست ولي دور از دسترس نيست و مطمئنن برا ديگر تيم ها مشکل ساز خواهيم شد .

-روزنامه نود: حرف آخر ؟ تشکر ميکنم از سايت قديمي روزنامه نود و سردبير محترم جناب آقاي احمدپور عزيز ممنون که اين وقت رو به بنده داديد .. سپاسگزارم
مصاحبه توسط :رسول جمالي

ارسال در: دوشنبه 9 بهمن ساعت 11:25 (1396/11/9)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن