کمالوند: ليگ فقط براي سرخابي‌ها برگزار مي‌شود
شماره خبر : 143625
سرمربي تيم فوتبال نفت آبادان گفت: از هواداران بابت اين باخت عذرخواهي مي‌کنم شکست را گردن مي‌گيرم و به دنبال توجيه نيستم.

سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان مي‌گويد مقصر اصلي شکست سه گله مقابل پرسپوليس، خودش است.

 فراز کمالوند در نشست خبري پس از شکست برابر پرسپوليس حاضر شد و اظهار کرد: من از همه هواداران عذرخواهي مي‌کنم. شکست را من به گردن خواهم گرفت. عدالت و انصاف حلقه مفقوده فوتبال ايران است.

او ادامه داد: ما امروز نباختيم بلکه بازي با استقلال باختيم. هم توان بدني خود را از دست داديم و هم فشار بيش از روحي رواني به ما آمد و نتيجه‌اش چيزي شد که امروز همه ديدند. من به آقاي فتاحي مي‌گويم آقاي فتاحي آيا اين عدالت است که ما از 5 بهمن تا 18 بهمن 4 بازي انجام دهيم؟

کمالوند اضافه کرد: مگر استقلال با ما در جام حذفي بازي نکرد؟ چرا بايد يک روز بيشتر استراحت کند؟ آن از قضيه داوري. اين از برگزاري مسابقه‌ها. ما امروز سه بر صفر عقب بوديم و بازيکنان ما خدا خدا مي‌کردند که ديدار به اتمام برسد. زماني که ما از جام حذفي مي‌خواستيم انصراف بدهيم، از من دليلش را پرسيدند و من گفتم که توان تيم صنعت نفت حضور در دو جام نيست. چرا صنعت نفت آبادان تنها تيمي است که در 13 روز 4 بازي انجام داده است؟ دليلش به اين خاطر است که پرسپوليس مي‌خواهد در ليگ قهرمانان آسيا بازي کند. اين مسابقه‌ها را براي استقلال و پرسپوليس برگزار کنيد و بقيه تيم‌ها را بگذاريد با هم بازي کنند.

ارسال در: چهارشنبه 18 بهمن ساعت 20:10 (1396/11/18)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن