باشگاه سپيدرود:کريمي استعفا هم بدهد موافقت نمي‌کنيم
شماره خبر : 143656
سخنگوي باشگاه سپيدرود گفت: علي کريمي تا دو سال و نيم ديگر با ما قرارداد دارد و ما مخالف جدايي وي هستيم.

شب گذشته علي کريمي عنوان کرد تا روز دوشنبه تصميماتي مي‌گيرد تا به باشگاه سپيدرود لطمه وارد نشود، در همين راستا حتي عنوان شد که کريمي قصد استعفا دارد. 

فرهاد خراساني سخنگوي باشگاه سپيدرود اظهار داشت:در ابتدا از طرف باشگاه مراتب تشکر و قدرداني ام را به همه هواداران عزيز و با غيرت اين تيم که با حضور و حمايت تمام قدشان در ورزشگاه آزادي؛ تيم سپيدرود و علي کريمي را مورد تشويق و لطف خود قرار دادند اعلام کنم.
وي افزود: ما در شرايطي هستيم که بايد تلاش بيشتري نسبت به آينده داشته باشيم قطعا مديريت بحران ؛ لازمه برون رفت از آن در کوتاهترين زمان مي باشد و بنابراين حاضريم براي ماندگاري اين تيم در ليگ برتر بهاي آن را نيز بپردازيم و در اين راه دريغ نخواهيم کرد. چون مي‌دانيم براي خروج از اين وضعيت بايد هزينه هاي زيادي متقبل شويم و از ابتدا نيز با علم به اين موضوع هدايت اين تيم ارزشمند قرار گرفته در وضعيت بحراني را پذيرفتيم.البته ما مي‌پذيريم که تيم ما در بعضي نقاط کمبود و نواقصي دارد يا به عبارتي همه ابزارمان کامل نيست ولي لازم است که به صراحت اعلام کنم که صفر تا صد مسائل فني به کادر فني تيم تفويض شده و در اين راه کاملا اين اذن و اجازه را به کادر مربيان داده ايم که با رعايت صرفه و صلاح تيم و تشخيص ايشان استقلال خود را در خريد و انتخاب بازيکن جديد اعمال نمايند، حتي اگر اين بازيکن خارجي باشد.
سخنگوي باشگاه سپيدرود تاکيد کرد: ناگفته نماند که مديريت باشگاه متناسب با نتيجه بازي نسبت به پرداخت پاداش جهت تشويق بازيکنان تاکيد دارد و بنابراين تمام سعي و تلاش خود را در جهت ايجاد آرامش در تيم بکار مي‌بندد، البته در مورد خريد بازيکن جديد حرف ها و سوالاتي وجود دارد که صراحتا بايد بگويم که مربيان تيم همه تلاش خود را در اين مورد انجام دادند اما از سويي ديگر همه به اين درک در فوتبال رسيده ايم بازيکني که بتواند به تنهايي ناجي باشد و نتيجه بازي را يک تنه درآورد بدون تيم نمي ماند. بنابراين اين هم يک محدوديت است که بايد مد نظر قرار گيرد و البته در اين بين بازيکنان مطرح در انتخاب تيم مورد علاقه خود نيز دقت نظر خواهند داشت و شايد هم علاقمندي آنها براي حضور در تيمهاي بالاي جدول بيشتر باشد.
خراساني در خصوص حواشي حول محور علي کريمي طي هفته جاري گفت:هيچکس با بيان و ابراز حرف حق مخالف نيست اما در اين بين کساني هميشه با حرف حق مخالفت مي‌کنند که حق عليه آنهاست .متاسفانه شواهد حاکي از آن است که فدراسيون فوتبال به دنبال اجراي قانون و برقراري عدالت و انصاف براي همگان نيست بلکه بدنبال اعمال نظرات شخصي خودش است. قانون بايد در همه جا و براي همه يکسان اجرا شود. بطور مثال؛ با همه احترام به رضا عنايتي؛ اين سوال در بادي امر به ذهن متبادر مي‌شود که چطور ايشان توانستند در کنفرانس خبري روز گذشته شرکت کنند اما علي کريمي نمي‌تواند؟ مگر ايشان مدرک A دارند؟ اين که عدالت نيست بلکه طنز تلخ روزگار اين روزهاي فوتبال ماست که رايحه بي عدالتي را هر چه بيشتر به مشام ميرساند.
وي در خصوص صحبت‌هاي علي کريمي بعد از بازي شب گذشته تيمش مقابل استقلال گفت: من هم با آقاي کريمي صحبت کردم و هم با آقاي تن‌زاده. مالک باشگاه اعلام کرد علي کريمي به هيچ عنوان بحث استعفا را مطرح نکند.

وي افزود: ما با علي کريمي قرارداد داريم و اصلا نمي‌توانيم روي 45 روز روي عملکرد يک مربي نظر بدهيم، برنامه باشگاه 2 تا 3 ساله است و مطمئنا کريمي با ما مي‌ماند.

سخنگوي باشگاه سپيدرود درخصوص اينکه کريمي بعد از بازي خودش عنوان کرده که حتي احتمال کناره‌گيري‌اش وجود دارد، گفت: بعد از مسابقه ممکن است مربي يا بازيکن عصباني باشد و نبايد در آن شرايط مصاحبه کند، حرف‌هاي کريمي از روي عصبانيت بوده و باشگاه استعفايي از او قبول نخواهد کرد. بودن علي کريمي براي ما نعمت است و ما او را آورده‌ايم که از تجربياتش استفاده کنيم. حتي گوارديولا هم در 45 روز نمي‌تواند کاري انجام دهد.

وي در پايان درخصوص اينکه آيا باشگاه جريمه‌اي براي بازيکنان و کادر فني به خاطر شکست در نظر مي‌گيرد يا خير، گفت: جريمه براي زماني است که ما تيم را خودمان بسته باشيم. اگر مربي به باشگاه چنين چيزي را اعلام کند آن را بررسي مي‌کنيم ولي اصلا فکر نکرده‌ايم که درمورد اين موضوع بخواهيم تصميم جديدي بگيريم. 

 

ارسال در: جمعه 20 بهمن ساعت 11:54 (1396/11/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن